poslouchej on-line

RADIO ČERNÁ HORA - Víc muziky

Právě vysílá: Roman Straka

Vzkazy do studia


AVICII ON AIR

10.08.2017 12:20

AVICII ON AIR

Avicii vydává nové EP, do rádií se vrací tanečním singlem Without You!

Po osmi úspěšných letech v hudebním showbusinessu se Avicii nedávno rozhodl, že se stáhne do ústraní a nebude vystupovat. Fanoušci se domnívali, že skoncuje i s hudbou, ale nestalo se tak!

Krátce poté, co se rozjel napříč Amerikou s několika přáteli, vrátil se k tomu, co jeho život vždy naplňovalo - skládání písní. Před pár dny vydal nové EP s názvem AVĪCI (01), která přináší šest nových songů.

Avicii je jedním z nejúspěšnějších DJ a producentů všech dob. Jeho multiplatinová deska True z roku 2013 obsahovala singl Wake Me Up, který dosáhla na hitparádovou jedničku v jednaosmdesáti zemích a na Spotify se stal nejstreamovanější písní všech dob. K velkým úspěchům Aviciiho patří i velký klubový hit Levels z roku 2011 nebo úspěšný singl Waiting For Love, který v roce 2015 doprovázel vydání desky Stories. Sedmadvacetiletý Švéd je taktéž vyhledáván kolegy z hudební branže - o jeho produkci či remix v minulosti požádala například Madonna, kapela Coldplay nebo Lenny Kravitz.

Aktuálně má Avicii na trhu nové EP, která přináší například společnou píseň s britským elektronickým duem AlunaGeorge nebo britskou zpěvačkou Ritou Ora. Pro rádia byla vybrána skvělá taneční píseň Without You, ve které je ke slyšení Aviciiho kamarád, švédský zpěvák Sandro Cavazza.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa prehanky-snih 1°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih-dest 3°C
  • Sobota prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Drahoslav

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑