poslouchej on-line

RICKY MARTIN/MEJA - Private Emotion

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Chinaski On Air

08.12.2015 09:00

Chinaski On Air

Chinaski vysílají do rádií třetí singl z úspěšného alba Rockfield. Píseň Slovenský klín je duetem zpěváka Michala Malátného se zpěvačkou Bárou Hosnedlovou. V historii česko-slovenské populární hudby je to zřejmě první česko-slovenský duet, který nazpívali dva Češi. „Bára nám ve studiu písničku původně nazpívala pracovně ve slovenštině s tím, že najdeme nějakou slovenskou zpěvačku, která to pak přezpívá. Nakonec to dala tak skvěle, že už jsme nikoho nehledali,“ popisuje František Táborský z Chinaski.

„Chinaski hráli loni samostatný halový koncert v O2 aréně, na kterém se sešlo neuvěřitelných 16 000 lidí. Proto jsme další halu letos neplánovali. Náš názor však změnil obrovský úspěch, který kluci zažívají s vydání novinky Rockfield. Fanouškům za obrovský zájem slyšet kapelu v těch největších prostorách děkujeme,“ říká booking agentka kapely Hana Petřinová. „Podrobnosti o vzhledu scény, speciálnímu programu nebo hostech kapela bude zveřejňovat postupně v dalších měsících jako překvapení,“ doplňuje Petřinová.

Poslední album Chinaski Rockfield se záhy po vydání stalo platinovou a nejprodávanější nahrávkou v České republice. Úspěšný byl i albový singl Víno, jenž se stal dlouhodobě nejhranější písní českých rádií a podobně si vedl i jeho následovník Každý ráno. Za album, které vyšlo i na vinylu, kapela získala tři nominace na Anděla a ze slavnostního ceremoniálu si odnesla soušku za Nejlepší skupinu. Jaro a začátek léta muzikanti trávili čas na vyprodaném turné. Na podzim kapela natáčela akustickou verzi Rockfieldu za účasti mnoha hostů.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota obcasny-dest 8°C
  • Neděle prehanky-snih 3°C
  • Pondělí polojasno 3°C
  • Úterý oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Kateřina

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑