poslouchej on-line

PROFESSOR GREEN/EMELI SANDE - Read All About It

Právě vysílá: Roman Straka

Vzkazy do studia


Cyklomaraton v Hradci Králové

28.05.2014 08:30

Cyklomaraton v Hradci Králové

Vždy první červnovou neděli se v Hradci Králové koná sportovní akce, jejíž význam přesahuje hranice regionu. Cyklomaraton Hradec Králové, který každoročně přiláká na start přes tisíc cyklistů, se letos pojede už podesáté.

Cyklomaraton odstartoval v neděli 1. června z Všesportovního stadionu! Podívejte se na fotky zde!

Největší sportovní akce s aktivní účastí široké veřejnosti na území Královéhradecka a také akce zařazená do kalendáře významných událostí města Hradce Králové - Regina 2014. To je ve zkratce Cyklomaraton Hradec Králové, který je součástí celoročního a celorepublikového seriálu cyklistických závodů Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014.

Cyklomaraton Hradec Králové se letos jede již podesáté a za uplynulých deset let si vybudoval renomé prestižní sportovní akce. Kromě profesionálních a amatérských cyklistů si závod ale oblíbily i stovky hobby jezdců a dokonce celé rodiny s dětmi, pro které Cyklomaraton Hradec Králové přinese celodenní program plný sportu a zábavy.

Program tradičně nejoblíbenějšího závodu seriálu Cyklomaraton začínal v areálu Všesportovního stadionu v Hradci Králové již v dopoledních hodinách dětskými závody. Děti závodily v jedenácti kategoriích dle věku, a to včetně odrážedel, na trase přizpůsobené délkou a náročností jednotlivých věkovým kategoriím. V pravé poledne byl odstartován hlavní závod, jehož účastníci si mohou dopředu zvolit délku tratě. Kratší 30ti kilometrová je určena pro rekreační jezdce, delší 60ti kilometrová přiláká odvážnější závodníky včetně ambiciózních amatérů a profesionálů. Trasa závodu vyvedla startující z Hradce Králové do lesů na jihovýchodě od krajské metropole. Jelo se převážně po širokých lesních cestách, takže trať byla sjízdná za každého počasí. Závodníci na delší trati zamířili na okruh okolo rybníku Biřička, aby se následně napojili zpět na trať společnou se závodníky z krátké trasy. Před Slezské Předměstí se pak podél řeky Orlice vrátil terénem do cíle na Všesportovním stadionu.


Další informace najdete na www.cyklomaratontour.czPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý obcasny-dest 6°C
  • Středa polojasno 10°C
  • Čtvrtek polojasno 10°C
  • Pátek polojasno 9°C
In-počasí

Dnes má svátek Albert

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑