poslouchej on-line

R.CITY/feat.ADAM LEVINE - Locked Away

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Cyklomaraton v Liberci

29.04.2014 08:30

Cyklomaraton v Liberci

Cyklisté z Liberce i přespolní už vědí, že státní svátek 8. května je tradičním termínem cyklistického závodu pod Ještědem.

Ve čtvrtek 8. května zde bude odstartován již 7. ročník Mercedes-Benz Cyklomaratonu Liberec.

Jak je v seriálu Cyklomaraton zvykem, účastníci si mohou vybrat z tratí dvou délek. Kratší trať pro hobby jezdce, ale i rodiny dětmi, měří 28 kilometrů. Ambicióznější jezdci, ale také cyklističtí profesionálové ale patrně zvolí delší závod na dva okruhy, tedy v součtu 56 kilometrů. Součástí závodního dne budou i dětské závody, které se uskuteční v dopoledních hodinách před startem hlavního závodu, a také podnik nového poháru neslyšících cyklistů.

Zázemí závodu Cyklomaraton Liberec 2014 poskytne areál ve Vesci u Liberce, který před pěti lety hostil mistrovství světa v klasickém lyžování. Odtud se na start vydají v pravé poledne účastníci závodů na 28 a 56 kilometrů. Značení je zavede nejdříve směrem na Horní Podlesí a přes Javorník k Hodkovicím nad Mohelkou. Odtud se okruh stočí zpět k Liberci a po lesních cestách okolo Císařova kamene dovede závodníky zpět do Vesce. Kochat se přitom budou moci výhledy na Ještěd s pro něj typickým vysílačem na jeho vrcholu. Protože seriál Cyklomaraton cílí na cyklisty všech kategorií, můžete se těšit i na bohatý doprovodný program. Jeho součástí bude například oblíbený závod na stacionárních kolech Mercedes-Benz Gold Sprints, v němž si můžete vyjet zajímavé věcné ceny, a nebo půjčovna horských kol značky Specialized.

Více informací a registrace na www.cyklomaratontour.czPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa prehanky-dest 25°C
  • Čtvrtek polojasno 27°C
  • Pátek prehanky-dest 28°C
  • Sobota obcasny-dest 21°C
In-počasí

Dnes má svátek Jáchym

Rudimental On Air

Rudimental On Air

Čtveřice londýnských producentů se singlem Sun Comes Up!

Portugal. The Man On Air

Portugal. The Man On Air

Portugal. The Man se songem Feel It Still na Černé Hoře!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑