poslouchej on-line

SUNRISE AVENUE - I help You Hate Me

Právě vysílá: Michal Knejp

Vzkazy do studia


Cyklomaraton v Liberci

29.04.2014 08:30

Cyklomaraton v Liberci

Cyklisté z Liberce i přespolní už vědí, že státní svátek 8. května je tradičním termínem cyklistického závodu pod Ještědem.

Ve čtvrtek 8. května zde bude odstartován již 7. ročník Mercedes-Benz Cyklomaratonu Liberec.

Jak je v seriálu Cyklomaraton zvykem, účastníci si mohou vybrat z tratí dvou délek. Kratší trať pro hobby jezdce, ale i rodiny dětmi, měří 28 kilometrů. Ambicióznější jezdci, ale také cyklističtí profesionálové ale patrně zvolí delší závod na dva okruhy, tedy v součtu 56 kilometrů. Součástí závodního dne budou i dětské závody, které se uskuteční v dopoledních hodinách před startem hlavního závodu, a také podnik nového poháru neslyšících cyklistů.

Zázemí závodu Cyklomaraton Liberec 2014 poskytne areál ve Vesci u Liberce, který před pěti lety hostil mistrovství světa v klasickém lyžování. Odtud se na start vydají v pravé poledne účastníci závodů na 28 a 56 kilometrů. Značení je zavede nejdříve směrem na Horní Podlesí a přes Javorník k Hodkovicím nad Mohelkou. Odtud se okruh stočí zpět k Liberci a po lesních cestách okolo Císařova kamene dovede závodníky zpět do Vesce. Kochat se přitom budou moci výhledy na Ještěd s pro něj typickým vysílačem na jeho vrcholu. Protože seriál Cyklomaraton cílí na cyklisty všech kategorií, můžete se těšit i na bohatý doprovodný program. Jeho součástí bude například oblíbený závod na stacionárních kolech Mercedes-Benz Gold Sprints, v němž si můžete vyjet zajímavé věcné ceny, a nebo půjčovna horských kol značky Specialized.

Více informací a registrace na www.cyklomaratontour.czPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Pondělí oblacno 0°C
  • Úterý oblacno 0°C
  • Středa oblacno 0°C
  • Čtvrtek obcasny-dest 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Miloslav

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑