poslouchej on-line

DEBBI - Pull Me Out

Právě vysílá: Petr Ticháček

Vzkazy do studia


David Guetta On Air

21.11.2014 14:30

David Guetta On Air

Francouzský producent připravil nové album. Šestá studiovka se jmenuje Listen a vyšla 24.11.2014. Nová skladba Dangerous s hostujícím americkým zpěvákem Samem Martinem, který nazpíval i předchozí singl Lovers On The Sun je druhým singlem z nového alba.

Producent DAVID GUETTA prozradil detaily o albu Listen. Na šesté řadovce, která vyšla 24.11.2014, kromě jiného hostují i Nico & Vinz, MAGIC!, Emeli Sandé nebo John Legend.

David Guetta uvedl jména hostů a seznam skladeb, ale také řekl víc o povaze nahrávky. Novinka Listen je emotivnější, francouzský DJ posluchače překvapí několika pomalejšími baladami a písničkami v klasickém slova smyslu. „Mohl jsem natočit podobné skladby, s jakými jsem uspěl v minulosti, ale chtěl jsem zkusit něco nového. Vystoupit z komfortní zóny a zariskovat, posunout se jako producent,“ komentuje změnu Guetta. Častěji než kdykoli v minulosti hudebník ve studiu pracoval s pianem, kytarou nebo smyčcovými nástroji. A mnohé napověděl singlem Dangerous, který zveřejnil před několika týdny. Ke skladbě už stihl natočit i video.

V Čechách se zatím náramně daří prvnímu singlu Lovers On The Sun, který po mnoha týdnech kralování sesadil z první příčky žebříčku nejhranějších skladeb Xindlův hit V blbým věku. Skladba je důkazem, že Guetta na novince nezapomíná ani na milovníky tanečních beatů. Ostatně několik tanečních remixů vzniklo i k Dangerous. Postarali se o ně například Robin Schulz nebo Steve Aoki.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Čtvrtek oblacno 14°C
  • Pátek oblacno 15°C
  • Sobota prehanky-dest 15°C
  • Neděle obcasny-dest 14°C
In-počasí

Dnes má svátek Matouš

Voxel živě u nás ve studiu!

Voxel živě u nás ve studiu!

Voxel u nás natočil akustickou verzi songu Nádech. Mrkněte se!

Jakub Děkan živě na Černé Hoře!

Jakub Děkan živě na Černé Hoře!

Tentokrát živě u nás ve studiu se songem Lea.

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑