poslouchej on-line

ED SHEERAN - Perfect

Právě vysílá: Honza Řičař

Vzkazy do studia


Ed Sheeran má nové CD!

15.02.2017 00:42

Ed Sheeran má nové CD!

Ed Sheeran prozradil o svém novém albu zajímavé informace. Jeho třetí deska s názvem "÷" vyjde v pátek 3. března a v základní edici nabídne dvanáct skladeb. Jeho propagace začala před necelými dvěma týdny, když britský písničkář světu představil dvě nové písně, "Castle On The Hill" a "Shape Of You". A to velmi úspěšně - na hudební platformě Spotify obě překonaly rekord v počtu přehrání za den, který dosud držela Adele se svým "Hello".

Hlavním producentem novinky se stal Benny Blanco, přispěli ale i Johnny McDaid, Mike Elizondo a Steve Mac. Na výběr budou fanoušci mít ze dvou verzí. Základní bude samozřejmě obsahovat dva již zmíněné singly, v deluxe edici pak přibudou čtyři bonusy. Seznam skladeb "÷" vypadá následovně: Eraser, Castle On The Hill, Dive, Shape Of You, Perfect, Galway Girl, Happier, New Man, Hearts Don’t Break Around Here, What Do I Know?, How Would You Feel (Paean), Supermarket Flowers. Bonusové písně se nazývají Barcelona, Bibia Be Ye Ye, Nancy Mulligan a Save Myself.


Podívejte se už teď na nový klip s názvem Shape of You, který můžete slyšet i u nás ve vysílání. Ohlasy na jeho nový singl byly bouřlivé. “Jsem ohromen reakcemi na tyto nové songy, nikdy jsem nic podobného nezažil. Děkuji všem za krásné zprávy,” reagoval na obrovský zájem o své skladby ryšavý hudebník, “nyní je prosím vyhrávejte tak hlasitě, jak můžete, z každého repráku, který najdete, a tolikrát, kolikrát zvládnete.” PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý snih-dest 3°C
  • Středa prehanky-snih 2°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih 2°C
In-počasí

Dnes má svátek Ctirad

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑