poslouchej on-line

CHARLI XCX - Boom Clap

Právě vysílá: Lucie Klementová

Vzkazy do studia


Fresh Festival v Pardubicích

12.06.2017 08:00

Fresh Festival v Pardubicích

Vyplňte alternativní text V Pardubicích se velká kulinářská show odehraje od soboty 17. do neděle 18. června 2017, hlavní program se uskuteční na dostihovém závodišti.

Na Černé Hoře pro vás máme od pondělí do pátku po 16 hodině vždy čtyři volné vstupenky

Gurmánský festival dobrého jídla a pití přichází letos do Pardubic již pátým rokem. Jak je pro tuto událost řadu let zvykem, půjde opět o velkolepý víkend, doslova nabitý špičkovým programem, skvělou gastronomií, známými tvářemi a hlavně všudypřítomnou pohodou. Svým podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!, letos láká festival návštěvníky k degustaci vybraných zahraničních pokrmů a delikates.

V rámci programu bude i letos připraveno hned několik pódií, z nichž dominantní je hlavní cooking stage, na které se vystřídají taková esa, jakými jsou Zdeněk Pohlreich, Oldřich Sahajdák, Petr Stupka, Radek David a další, se svými živými show. Kromě kuchařů se mohou návštěvníci setkat také s řadou známých tváří z televizní obrazovky, jako například se Sandrou Parmovou, která bude po celý víkend provázet kulinářskými workshopy nebo hercem Vietem Anh Doan, alias Liu ze seriálu Ohnivý kuře, s jeho vietnamským menu.

Vyplňte alternativní text 

Další a neméně důležitou součástí festivalu je již zmíněná a velmi oblíbená workshop stage. Jedná se o interaktivní pódium, na kterém se budou střídat všechny kuchařské hvězdy a uvaří nejen pro lidi, ale i s lidmi a vybraní šťastlivci budou mít jedinečnou příležitost si s mistrem kuchařem některou z jeho specialit připravit.

Tím ale program zdaleka nekončí! Po celou dobu konání festivalu můžou návštěvníci degustovat menu TOP restaurací východočeského regionu a v soutěži si zvolit tu nejlepší z nich. O vítězi pak rozhodnou jak hlasy veřejnosti, tak odborné poroty.

O netradiční pohlazení chuťových pohárků se postará zážitková gastronomie, jako například molekulární a extrémní catering nebo svět entomofágie – neboli pojídání hmyzu.

Zajímavým bodem letošního ročníku je ale i objevování různých světových kuchyní a specialit. „V minulých letech jsme si všimli velkého zájmu lidí o vše, co souvisí se zahraniční gastronomií. Proto jsme se rozhodli pojmout letošní ročník jako takovou malou cestu napříč kulinářským světem. Návštěvníci tak mohou ochutnat kuchyni indickou, vietnamskou, americkou, francouzskou, středomořskou a další“, uvádí Martin Nauš, pořadatel festivalu.

Pro milovníky lahodných moků, jako jsou víno a pivo, budou připraveny ochutnávky z české i zahraniční produkce nejlepších vinařství a představí se známé i menší, či rodinné pivovary. A opomenout nelze ani kávu, která k jídlu neodmyslitelně patří. Na coffee stagi všem fanouškům dobré kávy mistři svého oboru, baristé, předvedou vše, od pražení kávy, přes latté art až po odborné přednášky a workshopy.Program sobota 17.6.

          

Program neděle 18.6.

        

Další informace najdete na festival.fresh.iprima.cz/pardubice/PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota prehanky-snih 1°C
  • Neděle snih 0°C
  • Pondělí zatazeno -1°C
  • Úterý zatazeno 2°C
In-počasí

Dnes má svátek Ilona

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑