Právě vysílá:

Vzkazy do studia

Derby Dynamo x Mountfield 1:4

01.02.2017 08:00

Vyplňte alternativní text Vyplňte alternativní text Další východočeské derby mezi Dynamo Pardubice a HC Mountfield Hradec Králové proběhlo na tentokrát na pardubickém ledě, Pardubice podlehly Mountfieldu 1:4.

Na derby potkáte jste potkali i náš team s přestávkovým bumperballovým zápasem, mrkněte na fotky zde!

Jak zápas viděli trenéři?

Vyplňte alternativní text Miloš Holaň (Pardubice): „V prvé řadě bych chtěl poděkovat fanouškům za fantastickou atmosféru. Vstup do utkání jsme měli velmi dobrý, vynutili jsme si trestné střílení a dostali se do vedení. To byl náš cíl, abychom byli stále ve vedení. Bohužel jsme udělali dvě chybičky a stav se obrátil proti nám. Škoda hlavně druhého gólu před přestávkou, navíc ještě za stavu 1:0 jsme měli dvě tutovky. Druhá třetina nás stála hodně sil, hlavně ta oslabení. Ve třetí části jsme vrhli všechny síly do útoku, vynutili si přesilovky, kdy jsme zápas mohli strhnout na svou stranu, ale nepodařilo se. Hráčům nemůžu vytknout dřinu a snahu, soupeř byl dneska lepší.“

Vyplňte alternativní text Tomáš Martinec (Hradec Králové): „Vítězství si moc vážíme. Měli jsme podobně jako v minulých derby špatný vstup do zápasu a hned jsme dostali gól. Do desáté minuty jsme byli pod velkým tlakem, ale Patrik Rybár nás podržel a naštěstí jsme další gól neinkasovali. Postupně jsme se dostávali do zápasu, důležité bylo, že se nám ještě v první třetině podařilo otočit skóre. Druhá třetina byla spíše boj než krásný hokej, přesto jsme si dokázali vytvořit spoustu šancí ke skórování, ale domácím hodně pomohl Růžička. Zlomovým okamžikem byla ubráněná oslabení ve třetí třetině, kde jsme obětavostí a týmovým výkonem nedovolili domácím dát gól.“

Sledujte naše aktuální vstupy ve vysílání z extraligy ledního hokeje!