poslouchej on-line

COLDPLAY/feat. BIG SEAN - Miracles (Someone Special)

Právě vysílá: Honza Řičař

Vzkazy do studia


Hradecký Mountfield hlásí první posily

21.04.2017 10:03

Hradecký Mountfield hlásí první posily

Vyplňte alternativní text Mountfield HK v první vlně přivítá šestici hokejistů s mezinárodními zkušenostmi.

Z KHL přichází útočníci Petr Koukal a Tomáš Zigo, ze Sparty Praha Lukáš Cingel, k nim se přidá trio obránců – stálice zadních řad Dominik Graňák, exlitvínovský bojovník Filip Pavlík a slovenský mistr Mislav Rosandič.


Vyplňte alternativní text Nejvýraznější změnou je bezpochyby příchod zkušeného Petra Koukala. Čtyřiatřicetiletý centr působil posledních pět let v KHL, nyní se rozhodl pro návrat do vlasti – do Hradce Králové, kde podepsal víceletý kontrakt.

Druhým forvardem je hráč ročníku 1992 Lukáš Cingel. Žilinský rodák, který aktuálně bojuje o účast na mistrovství světa za Slovensko, přichází na přestup z pražské Sparty, předtím oblékal dres Lva Praha v KHL.

Třetím do útoku je současný slovenský reprezentant pětadvacetiletý Tomáš Zigo, který započal minulou sezónu rovněž v nejkvalitnější evropské soutěži. V jejím průběhu odešel na hostování do Banské Bystrice, s níž získal mistrovský titul. Nyní se přesouvá alespoň na jeden rok pod Bílou věž.

Vyplňte alternativní text Dvaadvacetiletý obránce Mislav Rosandič, rodák ze Záhřebu se slovenským pasem a zkušenostmi z KHL pravidelně reprezentuje našeho východního souseda na mezinárodních akcích. Své kvality a talent bude prokazovat nově v Hradci Králové, s nímž uzavřel spolupráci na dva roky s možností odejít do zahraničí.

Kromě nich získal Mountfield HK na dvě sezóny také další dva stabilní pilíře do obrany. Třiatřicetiletý Dominik Graňák má nepřeberné množství zkušeností z KHL, Švédska, tuzemska i mezinárodní scény, zúčastnil se celkem jedenácti světových šampionátů.

Šestým do party je důrazný bek Filip Pavlík – mládežnický reprezentant strávil poslední čtyři roky v dresu litvínovské Vervy, s ní také bojoval ve čtvrtfinále proti Východočechům. Nyní bude oblékat jejich dres, a to nadcházející dvě sezóny.

Další informace nejdete na webu klubu www.moutfieldhk.czPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý oblacno 11°C
  • Středa oblacno 14°C
  • Čtvrtek polojasno 16°C
  • Pátek prehanky-dest 14°C
In-počasí

Dnes má svátek Nina

Mirai živě u nás ve studiu!

Mirai živě u nás ve studiu!

Kapela Mirai se zastavila u nás ve studiu a nahráli živě svůj song.

Divokej Bill živě u nás ve studiu

Divokej Bill živě u nás ve studiu

Divokej Bill a Kořala naživo!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑