poslouchej on-line

ED SHEERAN - Perfect

Právě vysílá: Honza Řičař

Vzkazy do studia


Hradecký Mountfield hlásí první posily

21.04.2017 10:03

Hradecký Mountfield hlásí první posily

Vyplňte alternativní text Mountfield HK v první vlně přivítá šestici hokejistů s mezinárodními zkušenostmi.

Z KHL přichází útočníci Petr Koukal a Tomáš Zigo, ze Sparty Praha Lukáš Cingel, k nim se přidá trio obránců – stálice zadních řad Dominik Graňák, exlitvínovský bojovník Filip Pavlík a slovenský mistr Mislav Rosandič.


Vyplňte alternativní text Nejvýraznější změnou je bezpochyby příchod zkušeného Petra Koukala. Čtyřiatřicetiletý centr působil posledních pět let v KHL, nyní se rozhodl pro návrat do vlasti – do Hradce Králové, kde podepsal víceletý kontrakt.

Druhým forvardem je hráč ročníku 1992 Lukáš Cingel. Žilinský rodák, který aktuálně bojuje o účast na mistrovství světa za Slovensko, přichází na přestup z pražské Sparty, předtím oblékal dres Lva Praha v KHL.

Třetím do útoku je současný slovenský reprezentant pětadvacetiletý Tomáš Zigo, který započal minulou sezónu rovněž v nejkvalitnější evropské soutěži. V jejím průběhu odešel na hostování do Banské Bystrice, s níž získal mistrovský titul. Nyní se přesouvá alespoň na jeden rok pod Bílou věž.

Vyplňte alternativní text Dvaadvacetiletý obránce Mislav Rosandič, rodák ze Záhřebu se slovenským pasem a zkušenostmi z KHL pravidelně reprezentuje našeho východního souseda na mezinárodních akcích. Své kvality a talent bude prokazovat nově v Hradci Králové, s nímž uzavřel spolupráci na dva roky s možností odejít do zahraničí.

Kromě nich získal Mountfield HK na dvě sezóny také další dva stabilní pilíře do obrany. Třiatřicetiletý Dominik Graňák má nepřeberné množství zkušeností z KHL, Švédska, tuzemska i mezinárodní scény, zúčastnil se celkem jedenácti světových šampionátů.

Šestým do party je důrazný bek Filip Pavlík – mládežnický reprezentant strávil poslední čtyři roky v dresu litvínovské Vervy, s ní také bojoval ve čtvrtfinále proti Východočechům. Nyní bude oblékat jejich dres, a to nadcházející dvě sezóny.

Další informace nejdete na webu klubu www.moutfieldhk.cz



PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý snih-dest 3°C
  • Středa prehanky-snih 2°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih 2°C
In-počasí

Dnes má svátek Ctirad

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑