01.10.2017 21:24

Honbu za titulem „Král české extraligy“ pro vás sledujeme ve vysílání pravidelně. Jak si aktuálně stojí týmy z našeho regionu v extralize ledního hokeje?

Mountfield Hradec KrálovéDynamo Pardubice 6:0

Bílí Tygři Liberec - Vítkovice 2:1

Vyplňte alternativní text Václav Sýkora (Hradec Králové): „Do zápasu jsme vstoupili možná trochu opatrněji, než jsme chtěli. Podařilo se nám ale dát první gól, což nás nastartovalo. Rozhodující byl začátek druhé třetiny, kdy jsme v krátkém sledu zvýšili na 3:0, po čtvrtém gólu jsme se definitivně uklidnili a věřili, že zápas dovedeme do vítězného konce. Někdy se říká, že derby nemá favorita, že se nedá usuzovat z postavení týmů. Jsme ale moc rádi hlavně kvůli divákům, že jsme ten zápas zvládli.

Vyplňte alternativní text Miloš Holaň (Pardubice): „Zápas ve vynikající atmosféře, ale s trpkým koncem pro nás. Musím sportovně uznat, že Hradec byl dneska jednoznačně lepší. Ze začátku jsme hráli dobře, asi to byla otázka prvního gólu, kde jsme udělali faul nefaul v naší třetině a z přesilovky inkasovali. Ve druhé třetině rozhodly naše individuální chyby o tom, že Hradec zvýšil vedení. Upozorňovali jsme hráče na předbrankový prostor, odkud padají góly, upozorňovali jsme i na konkrétní hráče, přesto jsme Milanovi vůbec nepomohli. Navíc jsme byli i plonkoví v přesilových hrách, kde jsme možná mohli soupeři nějaký ten gól zasadit, ale ani to nevyšlo.

Vyplňte alternativní text

Filip Pešán (Liberec): „Bylo to vyrovnané utkání, které rozhodly přesilové hry. Využili jsme o jednu přesilovku navíc. Zápas byl vyrovnaný jak systémem, tak nasazením z obou stran. Rozhodl jeden gól v přesilovce. A jsem rád, že jsme ho dali my. Tahali jsme celý zápas za delší konec a doufal jsem, že se k nám štěstí přikloní. Jsem hrozně rád, že nám soupeř nabídl lacinou přesilovou hru a my jsme to potrestali.“

Zdroj: idnes.cz

Sledujte naše aktuální vstupy ve vysílání z extraligy ledního hokeje!