poslouchej on-line

SHEPPARD - Geronimo

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Jakub Ondra On Air

15.01.2016 15:01

Jakub Ondra On Air

“Hudbě se věnuji už od sedmi let, kdy jsem začal zpívat v Bambini di Praga.” 
Tak začíná svůj životopis Jakub Ondra, dvacetiletý písničkář, kterého si čeští fanoušci pamatují ze singlu Malý princ. Tehdy mu bylo šestnáct let, když ho hudební skaut a majitel vydavatelství SinglTon Martin Červinka objevil a přivedl do vydavatelství Universal. Přesto se po úspěchu debutového singlu o rok později Jakub rozhodl vydat do Evropy, vyslyšet vnitřní touhy a opustit svoji komfortní zónu. V následujích letech žil střídavě v Zurichu, Berlíně, Hamburgu, ale i v Praze. Živil se hraním po ulicích, naučil se neulpívat na jednom místě, začal žít volnomyšlenkářsky. A byl to poměrně úspěšný životní krok. Sám si zprodukoval a vydal vlastní CD, které na ulici prodával. “Cestováním a hraním na ulici jsem se naučil být trpělivý a řešit problémy efektivně,” dodává Jakub po dvouleté buskerské zkušenosti.

Jeho trpělivost se vyplatila. Na jednom z dalších pouličních vystoupení – a je jedno, jestli to byl Berlín nebo Hamburg, klidně to mohla být i Praha – si ho všiml producent a DJ Vitali Zestovskih, který spolupracoval již s Koby Funk, Twopack, Traum:a nebo Pretty Pink. Zanedlouho Zestovskih přivítal mladého, výjimečně talentovaného českého muzikanta ve svém týmu. A přestože Jakub mohl věřit na osudové setkání, nikdy nepochyboval, že se na vrchol dostane tak jako tak. “Můj plán B byl vždycky následovat plán A!”

S novým singlem “On the Menu”, který napsal a zprodukoval Jakub Ondra společně s Vitali Zestovskim, vytahuje jako trumf z rukávu hit, který mu pomůže uskutečnit plán A.
Písnička sama o sobě je romantickým, snovým příběhem pouličního umělce, který byl objeven na koncertě a skončil s mezinárodním hitem na kontě. A od snu není daleko ke skutečnosti.
Sony Music uzavřelo s Jakubem Ondrou exkluzivní mezinárodní smlouvu, singl “On The Menu” se rozeslal do všech evropských rádií a počátkem tohoto roku mu vyjde regulérní album, které bude distribuované po celé Evropě!PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý obcasny-dest 6°C
  • Středa polojasno 10°C
  • Čtvrtek polojasno 10°C
  • Pátek polojasno 9°C
In-počasí

Dnes má svátek Albert

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑