poslouchej on-line

P!NK - Fkin' Perfect

Právě vysílá: Michal Knejp

Vzkazy do studia


Jelen & Jana Kirschner On Air

02.01.2015 04:03

Jelen & Jana Kirschner On Air

Vokálně instrumentální kapela JELEN přichází před zimou v pořadí s již třetím, tentokrát „vánočním“ singlem „Co bylo dál?“. Nečekaně se jedná o duet, a to o milostnou baladu s nejslavnější slovenskou zpěvačkou Janou Kirschner. Ta tak po delší době navazuje na své dnes již legendární rádiové a hitové duety.

Takto se frontman kapely Jindra Polák podělil o novinku se svými fanoušky na Facebooku: "Přátelé, jak už možná někteří z vás tuší, stala se nám bombastická věc... Ve studiu jsme se potkali s jednou z nejlepších česko-slovenských zpěvaček minulosti, současnosti a dovolíme si tvrdit, že i budoucnosti: Janou Kirschner. Ještě bombastičtější je ovšem fakt, že jsme natočili společnou píseň!"

Pro kapelu Jelen je spolupráce s tak oblíbenou a uznávanou zpěvačkou významná událost: „Víte, tvorba Jany Kirschner je hodně inspirativní záležitost. Navíc si snad můžu dovolit říct, že muziku vnímáme podobně. Jana je pro mě osobně umělec s velkým U. S její odvahou hledat v hudbě neustále něco nového nemá v česko-slovenské kotlině konkurenci. Znám Janinu tvorbu od jejího prvního alba a je fakt, že ona se nikdy neopakovala, nikdy nepoužila dvakrát třeba i úspěšný a zavedený hudební vzorec. Klobouk dolů,“ dodává k hudební kariéře slovenské zpěvačky Jindra Polák.

Jana Kirschner se sešla s kapelou v pražském nahrávacím studiu Reprague během přestávky v natáčení svého nového alba Moruša čierna, které vyjde v listopadu letošního roku. S Martinem Ledvinou se podílela i na hudební produkci písně „Co bylo dál?“, kterou otextoval Jindra Polák: 
„Ta píseň je o tom, jak ztracená láska umí bolet a jak snadno Vám může utrhnout srdce. Ale zároveň je o naději a taky o tom, že věci a dění kolem sebe můžeme ovlivňovat jen do určité míry.“

Debutové album „Světlo ve tmě“, které vydala kapela v květnu letošního roku, uspělo u kritiky i u fanoušků a Jeleni na něj navázali svojí první koncertní sezónou, během níž vystoupili na více než 70 festivalech a samostatných koncertech. Což je na první rok působení na hudební scéně více než skvělý začátek a už dnes se dá kapela považovat za Objev roku. Kapela nezahálí a do konce roku tuto bilanci rozšíří ještě o dalších 14 koncertů, kdy se představí jako host podzimního turné Divokýho Billa.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Čtvrtek obcasny-dest 19°C
  • Pátek prehanky-dest 22°C
  • Sobota polojasno 26°C
  • Neděle skorojasno-bourky 29°C
In-počasí

Dnes má svátek Věroslav

Rudimental On Air

Rudimental On Air

Čtveřice londýnských producentů se singlem Sun Comes Up!

Portugal. The Man On Air

Portugal. The Man On Air

Portugal. The Man se songem Feel It Still na Černé Hoře!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑