poslouchej on-line

K'NAAN - Wavin' Flag

Právě vysílá: Petr Ticháček

Vzkazy do studia


Jelen & Jana Kirschner On Air

02.01.2015 04:03

Jelen & Jana Kirschner On Air

Vokálně instrumentální kapela JELEN přichází před zimou v pořadí s již třetím, tentokrát „vánočním“ singlem „Co bylo dál?“. Nečekaně se jedná o duet, a to o milostnou baladu s nejslavnější slovenskou zpěvačkou Janou Kirschner. Ta tak po delší době navazuje na své dnes již legendární rádiové a hitové duety.

Takto se frontman kapely Jindra Polák podělil o novinku se svými fanoušky na Facebooku: "Přátelé, jak už možná někteří z vás tuší, stala se nám bombastická věc... Ve studiu jsme se potkali s jednou z nejlepších česko-slovenských zpěvaček minulosti, současnosti a dovolíme si tvrdit, že i budoucnosti: Janou Kirschner. Ještě bombastičtější je ovšem fakt, že jsme natočili společnou píseň!"

Pro kapelu Jelen je spolupráce s tak oblíbenou a uznávanou zpěvačkou významná událost: „Víte, tvorba Jany Kirschner je hodně inspirativní záležitost. Navíc si snad můžu dovolit říct, že muziku vnímáme podobně. Jana je pro mě osobně umělec s velkým U. S její odvahou hledat v hudbě neustále něco nového nemá v česko-slovenské kotlině konkurenci. Znám Janinu tvorbu od jejího prvního alba a je fakt, že ona se nikdy neopakovala, nikdy nepoužila dvakrát třeba i úspěšný a zavedený hudební vzorec. Klobouk dolů,“ dodává k hudební kariéře slovenské zpěvačky Jindra Polák.

Jana Kirschner se sešla s kapelou v pražském nahrávacím studiu Reprague během přestávky v natáčení svého nového alba Moruša čierna, které vyjde v listopadu letošního roku. S Martinem Ledvinou se podílela i na hudební produkci písně „Co bylo dál?“, kterou otextoval Jindra Polák: 
„Ta píseň je o tom, jak ztracená láska umí bolet a jak snadno Vám může utrhnout srdce. Ale zároveň je o naději a taky o tom, že věci a dění kolem sebe můžeme ovlivňovat jen do určité míry.“

Debutové album „Světlo ve tmě“, které vydala kapela v květnu letošního roku, uspělo u kritiky i u fanoušků a Jeleni na něj navázali svojí první koncertní sezónou, během níž vystoupili na více než 70 festivalech a samostatných koncertech. Což je na první rok působení na hudební scéně více než skvělý začátek a už dnes se dá kapela považovat za Objev roku. Kapela nezahálí a do konce roku tuto bilanci rozšíří ještě o dalších 14 koncertů, kdy se představí jako host podzimního turné Divokýho Billa.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Čtvrtek oblacno 14°C
  • Pátek oblacno 15°C
  • Sobota prehanky-dest 15°C
  • Neděle obcasny-dest 14°C
In-počasí

Dnes má svátek Matouš

Voxel živě u nás ve studiu!

Voxel živě u nás ve studiu!

Voxel u nás natočil akustickou verzi songu Nádech. Mrkněte se!

Jakub Děkan živě na Černé Hoře!

Jakub Děkan živě na Černé Hoře!

Tentokrát živě u nás ve studiu se songem Lea.

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑