poslouchej on-line

ATOMIC KITTEN - Someone Like Me

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Katy Perry On Air

07.07.2016 22:09

Katy Perry On Air

Katy Perry je zpět. O slovo se hlásí emotivní písní Rise!

Americká zpěvačka Katy Perry je konečně zpět! Naprosto nečekaně se před víkendem přihlásila s novým singlem Rise, kterým navíc podpoří Olympijské hry v Riu. Zmiňovaná píseň byla vybrána americkou televizní stanicí NBC jako oficiální hymna nadcházející olympiády, a bude tak provázet televizní přenosy i reklamní kampaně na tuto událost.

Song Rise má ale mnohem hlubší podtext, než by se mohlo na první pohled zdát. Vše začalo již v minulém týdnu, když se na sociálních sítích objevily záběry na oblohu v různých amerických městech, na kterou letadla vepsala hashtag #rise. Následně se díky videoprojekci objevil stejný nápis i na mnoha význačných budovách po celém světě - k vidění byl například v Torontu, Londýně, Sydney nebo Riu de Janeiru.

Tuhle píseň jsem měla v sobě již několik let. Aktuální atmosféra ve světě mě inspirovala k tomu, abych ji dokončila nyní. Nyní, více než kdykoliv předtím je potřeba, abychom se sjednotili. Jen tak dokážeme povstat a bojovat proti všemu strachu a obavám,“ dodává sama interpretka a songem Rise představuje jednu z nejemotivnějších písní své celé dosavadní hudební kariéry.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa oblacno 5°C
  • Čtvrtek zatazeno 6°C
  • Pátek obcasny-dest 4°C
  • Sobota oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Milena

Support Lesbiens naživo u nás ve studiu!

Support Lesbiens naživo u nás ve studiu!

Mrkněte na živou akustickou verzi Movin' on!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑