poslouchej on-line

ALAN WALKER - Sing Me To Sleep

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Kryštof On Air

01.11.2017 09:30

Kryštof On Air

Jedna z nejpopulárnějších tuzemských kapel Kryštof přichází se singlem Zůstaň tu se mnou (Za sny). Ten pochází z dvoudiskové kompilační kolekce 25, která nabízí více než dvě desítky těch nejznámějších písní – nechybí Lolita, Ženy, Srdce, Rubikon, Atentát, Cesta, Ty a já nebo Srdcebeat.

Hity doplňují i čtyři nové songy, mezi něž patří právě i Zůstaň tu se mnou (Za sny), které kapela nahrávala v New Yorku na přelomu března a dubna 2017. Na jejich vzniku se opětovně podílel i Yaron Fuchs, který měl pod palcem i produkci alb Srdcebeat a Inzerát.

„Píseň vznikla na základě filmového scénáře a připravované knihy mojí ženy Karin s názvem Za sny. Skladba měla být jakýmsi doslovem, ale paradoxně si ho lidé poslechnou dříve, než se k němu dozví příběh. A protože děj zatím prozrazovat nechceme, vznikne do půlky listopadu klip, který bude vycházet z atmosféry skladby a reakcí fanoušků na ni. Z toho, co z ní cítí, z toho, co v ní nacházejí,“ přibližuje singl Richard Krajčo.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa oblacno 5°C
  • Čtvrtek zatazeno 6°C
  • Pátek obcasny-dest 4°C
  • Sobota oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Milena

Support Lesbiens naživo u nás ve studiu!

Support Lesbiens naživo u nás ve studiu!

Mrkněte na živou akustickou verzi Movin' on!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑