poslouchej on-line

RADIO ČERNÁ HORA - Víc muziky

Právě vysílá: Roman Straka

Vzkazy do studia


Lenny boduje i v zahraničí!

01.02.2017 17:34

Lenny boduje i v zahraničí!

Talentovaná Lenny zažívá jedno z nejúspěšnějších období svého muzikantského života.  řed pár dny se vrátila z Říma a Milána, kde se naživo představila v největších rádiích a TV. Je to historicky poprvé, co se český interpret dokázal prosadit na italském hudebním trhu.  Autorská skladba Hell.o se již několik týdnů drží na předních příčkách v nejposlouchanějších italských rádiích (Top 10 na italském oficiálním rádiovém žebřičku) a není pochyb o tom, že Itálům pověstný chraplák Lenny učaroval.  Stejně tak klip Hell.o se v Itálii stal nejhranějším zahraničním videoklip.

Lenny uvidíte taky na Plese Radia Černá Hora, který proběhne 4. března v Aldisu v Hradci Králové.

Vedle toho zpěvačka dokončuje přípravy na jarní Hearts Tour 2017, které startuje den před naší plesem 3. března v Karlových Varech a stejnojmenná deska sklízí jedno ocenění za druhým, včetně nominace v Hudebních cenách Apollo.

Vyplňte alternativní text „Pamatuju, že jsem jako malá doma často poslouchala italské interprety, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že bych naopak já jela prezentovat svou hudbu do Itálie. Mám velkou radost a satisfakci, že si moje písničky našli fanoušci i tam. Je to pro mě taková osudová cesta a těším se, kam mě ještě zavede,“ zaznělo od Lenny.

Lenny po vyprodaném podzimním Hearts Tour vyslyšela přání posluchačů a přislíbila, že svoji emotivní show, které je srovnatelná s koncerty zahraničních umělců, na česká pódia na jaře znovu vrátí. V březnu Lenny se svoji kapelou a hosty vyjede do 10 měst. Vzhledem k jejím zahraničním plánům není jisté, kdy znovu se na českých pódiích opět objeví.

„Každý nový rok pro mě vždy připraví spoustu odboček a nečekaných příležitostí, a tak než mě to zase někam odvane, chtěla bych splnit to, na co se těším už od podzima loňského roku. S kapelou jsme právě v rámci příprav na jarní část turné a jsem vděčná, že je o koncerty zase velký zájem. Mám opět skvělý tým, super hosty a dotaženou show,“ popisuje Lenny.

Koncertní show Lenny, které na pódiu sekunduje producent alba Hearts, multiinstrumentalista Ondřej Fiedler (kytara a baskytara) a bubeník Adam Vychodil rozhodně stojí za vidění. Návštěvníci jejích vystoupení se shodují v tom, že koncerty Lenny jsou víc než jen hudba.  Je to umělecký zážitek. Celou produkci vkusně doplňuje připravená scéna, jež spolu s Lenny navrhl respektovaný stagedesignér Martin Hruška.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa prehanky-snih 1°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih-dest 3°C
  • Sobota prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Drahoslav

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑