poslouchej on-line

TOPLOADER - Dancing In The Moonlight

Právě vysílá: Darina Teuchmanová

Vzkazy do studia


Lenny On Air

22.02.2017 08:43

Lenny On Air

Charismatická Lenny, jež svým chraplákem okouzlila Itálii, představuje další ze svých jedinečných skladeb! „Stranger (In This World)“ je pro všechny, kteří se nebojí jít proti zavedeným pravidlům společnosti.

Už za pár dní se neobyčejně talentovaná Lenny vrátí se svým Hearts Tour na koncertní pódia. Ještě předtím posílá do českého éteru emocemi nabitý singl Stranger (In This World), jenž je věnovaný všem mladým lidem, kteří se rozhodli jít proti proudu.

„Písnička Stranger (In This World) je o mladých lidech s potenciálem, kteří se ale rozhodli revoltovat proti společnosti a žít nekonvenčním životem zcela mimo ni. Inspirací mi byl dokument Vans - Off The Wall,“ vysvětluje Lenny.

Nadaná písničkářka zažívá jedno z nejúspěšnějších období svého muzikantského života. Její skladba Hell.o se již několik týdnů drží na předních příčkách v nejposlouchanějších italských rádiích  (Top 10 na italském oficiálním rádiovém žebřičku)  a stejně tak klip Hell.o se v Itálii stal nejhranějším zahraničním videoklipem. Není pochyb o tom, že Itálům pověstný chraplák Lenny učaroval. Minulý týden naživo vystoupila v jedné z nejoblíbenějších a nejsledovanějších italských talk show Che Tempo Che Fa, kde se v minulosti objevili např. Adele či U2.

Hudebním hostem Hearts Tour 2017, kterou Lenny rozjíždí na jaře, bude talentovaný mladý písničkář Jakub Ondra a v Brně se jako speciální představí host Paulie Garand, se kterým Lenny nazpívala duet Hladina.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Čtvrtek obcasny-dest 5°C
  • Pátek oblacno 4°C
  • Sobota prehanky-snih 2°C
  • Neděle prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Lýdie

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑