poslouchej on-line

RADIO ČERNÁ HORA - Víc muziky

Právě vysílá: Darina Teuchmanová

Vzkazy do studia


Ples Radia Černá Hora byl skvělý!

08.03.2015 10:15

Ples Radia Černá Hora byl skvělý!

Několik měsíců trvající přípravy včera večer vyvrcholily. Od rána jsme v Aldisu chystali večer, který měl jediný cíl – jen tak na něj nezapomenout.
22. Reprezentační ples Radia Černá Hora je za námi a už teď můžeme říct, že předčil naše očekávání.

Rozsáhlou fotogalerii z plesu naleznete zdezde fotky z naší fotobedny zde.

První veřejné vystoupení odehrála na našem plese skupina Slza, kterou dobře znáte z našeho vysílání díky hitovkce Lhůta záruční. Lukáš Bundil (kytarista, mj. taky u Xindla X) a zpěvák Petr Lexa, otevřeli hned po zahájení plesu hudební program malého sálu. Kluci ukázali, že Lhůta záruční zdaleka nebude jejich jediným hitem. Ve skvělé formě se předvedla taky pražská skupina Bek Ofis, která začala svoje vystoupení anglickými hity a došlo i na známější české pecky jako Ledoborec nebo Náhradník.

Velký sál zatím v úvodu plesu bavila pražská dívčí formace The Aplles, která na našem plese nebyla žádným nováčkem a vždy stojí za to shlédnout jejich show, nabitou největšími hitovkami 70´až 90´ let! Naprosto fantasticky zahrál na našem plese Marek Ztracený. Jeho energický výkon zaplnil velký sál a především holky s ním zpívaly od začátku až do konce jeho nejznámější pecky včetně Ztrácíš, kterou svoji show uzavřel.

Vrcholem večera byla letos jedna z největších osobností domácí hudební scény, zpěvák a skladatel David Koller se svojí kapelou. Celý velký sál s ním zpíval Ameriku, Šrouby do hlavy, Sex je náš .... Zahrál svoje hity i   největší pecky Lucie, jak slíbil. Během večera hrál na kytaru, ale sedl i za bicí, kde střídal svého syna Adama. A že byla jeho show strhující, dokazuje i to, že k němu během vystoupení vtrhly na podium dvě fanynky, které hned začaly tančit a objímat ho a přestože byl zpočátku trochu v šoku J, píseň s nimi dohrál a pobavili se všichni, včetně publika i kapely.

Na malém sále zatím zářili hradečtí Memphis v čele s naším kolegou Honzou Řičařem, kterému fanynky doslova visely na rtech a Johnny Machette program malého sálu zakončil svými hitovkami s DJem ve velkém stylu! Velký sál si po půlnoci podmanili elektro-swingoví Mydy Rabycad, což bylo velice příjemné zpestření na záver. Končili s plným sálem, když už dámy neměly na nohách podpatky a pánové tančili s odhozenými  saky. J

Zapomenout nesmíme ani na jazzový sál, kde se během celého večera tančilo a velmi těžko se hledalo volné místo.

Doplňkový program zařídila ve foyer fotobedna, kde si spousta návštěvníků pořídila originální suvenýr z plesu – na vydařené fotky se můžete podívat zde. ,,Jsme tady letos úplně poprvé a moc se nám tu líbí. Je to zase něco jinýho, než klasický ples,“  řekl Tomáš, který přijel s partnerkou Ilonou až z Čáslavi a dodává: ,,na klasickém plese jsou každou chvíli přestávky a člověk se musí spokojit s tím, jak hraje jedna kapela. Tady se bavíme celý večer a spíš řešíme komu dát přednost.“ 

Děkujeme všem, kteří na náš 22. Reprezentační ples dorazili a příští rok se těšíme i na Vás ostatní! 

Michal Komárek
Darina Teuchmanová

moderátoři Radia Černá HoraPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Čtvrtek obcasny-dest 5°C
  • Pátek oblacno 4°C
  • Sobota prehanky-snih 2°C
  • Neděle prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Lýdie

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑