poslouchej on-line

MARIA MENA - All This Time (Pick-Me-Up Song)

Právě vysílá: Honza Řičař

Vzkazy do studia


Lipo An Air

25.10.2017 06:23

Lipo An Air

Lipo chce novinkou „Vidíš, co jiní nevidí“ probudit kreativitu v mladých lidech. „List je prázdnej, začni psát,“ nabádá rapper Lipo novým singlem Vidíš, co jiní nevidí. Skladba je určena všem kreativním lidem, zejména těm mladým, kteří se nechtějí jen bez zájmu dívat na stav věcí kolem sebe, ale mají chuť a nápady, jak je měnit k lepšímu.

Singl Vidíš, co jiní nevidí vznikl ve spolupráci s programem SmartUp, který se zaměřuje na podporu smysluplných nápadů a projektů mladých lidí a pomoc s jejich realizací. Ve videoklipu, který si rapper tradičně sám režíroval, proto můžeme vidět talentované mladé lidi, jak kráčí za svými uměleckými sny.

Refrén písně nazpíval ODD, polovina hiphopové dvojice ATMO music. S Lipem jako producent jeho songů spolupracuje pravidelně, není však příliš obvyklé, aby se postavil za mikrofon. Charisma jeho statného hlasu tak možná bude pro některé překvapením.

O tom, jak je těžké přetavit přání v konkrétní výsledek, ví své i sám Lipo. „Vzpomněl jsem si na dobu, kdy jsem začínal psát první texty a neměl jsem nic, kromě touhy světu sdělit to, co jsem sám považoval za důležitý. Je mi jasný, že takhle nějak začíná většina lidí a že to občas není vůbec snadný,“ zamýšlí se hudebník, který před deseti lety vydal první desku s projektem BPM. Tehdy se ještě pod nezávislým labelem a minimem prostředků vydal na cestu za tím, aby na českou hiphopovou scénu přinesl zcela novou podobu žánru, nezatíženou zažitými stereotypy. Touto cestou úspěšně kráčí dodnes.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa prehanky-snih 1°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih-dest 3°C
  • Sobota prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Drahoslav

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑