poslouchej on-line

PITBULL/MARC ANTHONY - Rain Over Me

Právě vysílá: Honza Řičař

Vzkazy do studia


Mandrage On Air

19.06.2016 09:54

Mandrage On Air

Mandrage představují další singl z alba Potmě jsou všechny kočky černý. V novém klipu předvedou, že neumějí tančit jako Travolta.

Populární kapela Mandrage vykopává před letní festivalovou sezónou nový videoklip k písničce Travolta z aktuálního alba Potmě jsou všechny kočky černý. Působivý sestřih záběrů, které zaznamenal Tomáš Kasal se Zbyňkem Surovcem na šestnácti vyprodaných zastávkách jarního Všechny kočky Tour, nabízí atraktivní pohled do soukromí kapely.

Režisér Tomáš Kasal už kapele v minulosti jeden koncertní klip režíroval. Natočit druhý pro něj byla velká výzva. „Samozřejmě jsem se snažil jít jinou cestou. Zaměřil jsem se více na to, co se dělo za oponou. Kapele tento koncept sedí perfektně, přeci jsou to dorostenci z punk-rocku a po dvou umírněnějších hitech si můžou dovolit ukázat i trošku drsnější tvář. A navíc se domnívám, že jejich show se u nás jen tak někdo nevyrovná. Byla to skvělá podívaná a věřím, že se mi ji povedlo přenést i do videa,“ říká Tomáš Kasal.

Skladba Travolta je po Broucích, Jaguárovi na krku a Ona se smála už čtvrtým singlem z desky Potmě jsou všechny kočky černý. Na koncertě mívá vždy obrovský ohlas. I z tohoto důvodu si ji muzikanti vybrali pro rádia. „Travolta pro nás symbolizuje tanec, který všichni milujeme, ale na druhou stranu ho nikdo z nás nijak zvlášť neovládá. A o tom je vlastně celý text,“ přiznává na adresu singlové novinky její autor Pepa Bolan. „Téma nás lákalo a dobře se nám hodilo i ke konceptu celé stříbrné desky. A jak jsme na tom s tanečními kreacemi doopravdy? Můžete se přesvědčit v novém klipu," dodává s úsměvem.

Zajímavostí je i to, že Travolta odkazuje na starší kapelovou píseň Tanči dokud můžeš, kde sice Mandrage vybízejí k tanci, ale přiznávají, že tančit vůbec neumějí. „Přišlo nám fajn navázat nejen textem, ale i klipem, který se opět natáčel přímo na turné. Kameramanům jsme dovolili zaznamenávat úplně všechno. Sice jsme se po závěrečném střihu trochu ošívali, zda tam nechat i divočejší momenty z pokoncertních mejdanů, ale nakonec tam zůstaly,“ říká klávesista kapely František Bořík.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa prehanky-snih 1°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih-dest 3°C
  • Sobota prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Drahoslav

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑