poslouchej on-line

ROBBIE WILLIAMS - Supreme

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Mandrage On Air

04.12.2015 17:11

Mandrage On Air

Mandrage právě vydali nablýskané album Potmě jsou všechny kočky černý a jako mikulášský bonus stihli i nové lyric video k čerstvé singlovce „Ona se smála“, která potencionál rádiového hitu rozhodně nezapře!

Kapela Mandrage se v posledních letech vyprofilovala mezi jednu z nejúspěšnějších českých kapel. S o to větším napětím je spojeno vydání jejich nové studiové desky Potmě jsou všechny kočky černý, která se na trhu objevilo  20. listopadu. A pro fanoušky přidali také dárek v podobě DVD, jež obsahuje záznam z prážského koncertu v Divadle Hybernia, který se uskutečnil v rámci úspěšného jarního divadelního tour O(D) ZAČÁTKU.

Zatímco minulé album Siluety, které přineslo několik hitů, nominaci v Hudebních cenách Anděl a bylo vřele přijalo fanoušky i odbornou kritikou, nabídlo spíše zadumané songy, na novince Potmě jsou všechny kočky černý  kapela prezentuje desítku mnohem pozitivnějších, svěžejších, popovějších a tanečnějších hitů. „Vždycky jsme chtěli být popová kapela, ale pokaždé jsme skončili v půli cesty. Tentokrát máme pocit, že se nám to podařilo,“ prozrazuje kytarista Pepa Bolan.

Jeho slova potvrzuje nejen nedávný retrohit Brouci, ale například i úplná singlová novinka Ona se smála, kterou kapela představuje právě nyní. Za jedinečnost zvuku a atmosféry nových písní vděčí kapela především dvěma producentům, kteří se na finální podobě nových písní podíleli. Skladby, které většinou skládal Bolan nebo bubeník Matyáš Vorda, aranžovala celá kapela, finální podobu jim pak pomáhal vybrousit producent Armin Effenberger. „Přistupoval k nám jinak než producenti, se kterými jsme dosud dělali. Věnoval se písničkám v širokém záběru tak, že řešil vše od zpěvu až po nejmenší detaily. Navíc nám nabízel čerstvé nápady, které nás posouvaly dál za hranice, kde jsme se dříve pohybovali,“ říká Matyáš.

Velký důraz byl na nové desce kladen ale i na texty. Všechny nesou svůj opravdový příběh, který není smyšlený, ale zakládá se na nějaké skutečné události. „Přemýšlel jsem, do jaké míry byli Mandrage kapelou, která zpívala většinou o holkách a radostech i strastech s nimi. Došel jsem k závěru, že to, co nám prakticky zaplňuje celý život, je hudba a ženy, takže pokud chceme být k sobě i fanouškům maximálně upřímní a chceme zpívat o něčem autentickém, co skutečně prožíváme, musíme jít otevřeně s kůží na trh a držet se kolem těchto témat,“ přibližuje Bolan.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota oblacno 5°C
  • Neděle prehanky-snih-dest 4°C
  • Pondělí prehanky-snih-dest 4°C
  • Úterý obcasny-dest 8°C
In-počasí

Dnes má svátek Romana

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑