poslouchej on-line

GARETH GATES - Anyone Of Us

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Memphis On Air

18.07.2016 16:10

Memphis On Air

Kapela Memphis představuje nový letní singl Zůstávám! Pop-rocková kapela Memphis se zpěvákem a naším moderátorem Honzou Řičařem na sebe poprvé upozornila v roce 2013, kdy vydala debutové CD In Songs About Her. Singl Sunshine se prosadil jak v  rádiích, tak v hitparádách a otevřel klukům dveře ke spolupráci s předními českými producenty.

Momentálně tato parta pod taktovkou Dalibora Cidlinského (Slza, XindlX) dokončuje nové české EP Zůstávám, na které láká stejnojmenným singlem.

Singl dostal i svou klipovou podobu. Videoklip Zůstávám má vyloženě letní atmosféru, ale paradoxně se natáčel v zimě. „Když teď koukám na výsledek, jsem fakt rád jak skvělou práci odvedl Lukáš Marek v postprodukci. Klip vypadá letně. Natáčeli jsme ho ale v únoru. Když jsme v šest hodin ráno dorazili k zámku Slapy, bylo pod nulou. Kvůli namrzlé silnici se v Praze zaseklo auto s technikou, takže první záběr jsme dělali o půl 12. Vzhledem k tomu, že na zámku se netopí, tak i vevnitř byla šílená kosa a na všech záběrech se mi kouřilo od pusy. To jsme vyřešili přímotopem, který jsem měl u nohou. Když už bylo konečně všechno připravené, venku začalo sněžit. Nezbývalo tedy než čekat. Bohužel kolem páté hodiny už byla venku tma. Půlku klipu jsme tedy točili jen s umělým osvětlením. Prostě letní idylka!“ směje se frontman Honza Řičař.


Mrkněte na klip zde:PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý oblacno 17°C
  • Středa polojasno 20°C
  • Čtvrtek polojasno 19°C
  • Pátek skorojasno 19°C
In-počasí

Dnes má svátek Andrea

Divokej Bill živě u nás ve studiu

Divokej Bill živě u nás ve studiu

Divokej Bill a Kořala naživo!

Jakub Děkan živě na Černé Hoře!

Jakub Děkan živě na Černé Hoře!

Tentokrát živě u nás ve studiu se songem Lea.

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑