poslouchej on-line

WARREN G - What's Love Got To Do ...

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Memphis On Air

18.07.2016 16:10

Memphis On Air

Kapela Memphis představuje nový letní singl Zůstávám! Pop-rocková kapela Memphis se zpěvákem a naším moderátorem Honzou Řičařem na sebe poprvé upozornila v roce 2013, kdy vydala debutové CD In Songs About Her. Singl Sunshine se prosadil jak v  rádiích, tak v hitparádách a otevřel klukům dveře ke spolupráci s předními českými producenty.

Momentálně tato parta pod taktovkou Dalibora Cidlinského (Slza, XindlX) dokončuje nové české EP Zůstávám, na které láká stejnojmenným singlem.

Singl dostal i svou klipovou podobu. Videoklip Zůstávám má vyloženě letní atmosféru, ale paradoxně se natáčel v zimě. „Když teď koukám na výsledek, jsem fakt rád jak skvělou práci odvedl Lukáš Marek v postprodukci. Klip vypadá letně. Natáčeli jsme ho ale v únoru. Když jsme v šest hodin ráno dorazili k zámku Slapy, bylo pod nulou. Kvůli namrzlé silnici se v Praze zaseklo auto s technikou, takže první záběr jsme dělali o půl 12. Vzhledem k tomu, že na zámku se netopí, tak i vevnitř byla šílená kosa a na všech záběrech se mi kouřilo od pusy. To jsme vyřešili přímotopem, který jsem měl u nohou. Když už bylo konečně všechno připravené, venku začalo sněžit. Nezbývalo tedy než čekat. Bohužel kolem páté hodiny už byla venku tma. Půlku klipu jsme tedy točili jen s umělým osvětlením. Prostě letní idylka!“ směje se frontman Honza Řičař.


Mrkněte na klip zde:PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota snih 1°C
  • Neděle prehanky-snih 0°C
  • Pondělí snih-dest 0°C
  • Úterý zatazeno 2°C
In-počasí

Dnes má svátek Ilona

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑