poslouchej on-line

RADIO ČERNÁ HORA - Víc muziky

Právě vysílá: Roman Straka

Vzkazy do studia


Michael Foret On Air

30.06.2016 14:41

Michael Foret On Air

Michael Foret odjel s kamarády do Berlína na výlet. Atmosféra města, nálada a jaro ve vzduchu – to vše zapůsobilo a nakonec si Michael z Berlína přivezl letní videoklip, který natočili jednoduše na iPhone.

"Píseň vznikla úplně náhodou z jedné krátké hudební znělky, kterou měl můj producent Luděk Fiala v šuplíku. Když mi ji Luděk pouštěl, působila na mě hodně optimisticky. Takže jsem se okamžitě rozhodl udělat z ní píseň, která náladou koresponduje přesně s tím, co právě prožívám“, svěřuje se Michael, který je v očekávání prvního potomka se svou manželkou Eliškou.

Pro videoklip, který se natáčel v ulicích Berlína převážně na iPhone, byla vybraná anglická verze písně No Right No Wrong. „Klip je pojatý zcela volnou formou. Snažili jsme se zachytit bezprostřední atmosféru. Text písně je o tom, jak je dobré být sám sebou. Prostě žít život a umět se radovat z každého dne.“ dodává Michael.

Michael Foret aktuálně vystupuje se svou kapelou na festivalech a open air koncertech po celé České republice a novou tvorbu představuje naživo. "Jsem moc rád, že má píseň takový ohlas a velice si toho vážím. Upřímně mám ale o kapku větší radost z toho, jak funguje kapela na podiu. Mám za sebou již několik květnových a červnových festivalů (Okoř se šťávou a další), kde se s fanoušky setkávám tváří v tvář a jejich pocity vnímám nezprostředkovaně. Tedy jen skrze naši vzájemnou energii. Vidím, jak pozitivně reagují na nové písně, které nikdy před tím třeba neslyšeli, což je pro mě nakopnutím, že veškerá moje práce má smysl“ uvádí Michael.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa prehanky-snih 1°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih-dest 3°C
  • Sobota prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Drahoslav

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑