poslouchej on-line

RICKY MARTIN/MEJA - Private Emotion

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Nebe On Air

07.10.2015 00:04

Nebe On Air

Havířovská pětice v čele s frontmanem Petrem Harazinem (letos získal cenu OSA pro Nejúspěšnějšího mladého autora v oblasti populární hudby) potvrzuje už nějaký čas, že není žádná rychlokvaška, ale že se na naší hudební scéně opravdu může zrodit potencionální následník domácích poprockových veličin (Chinaski, No Name, Kryštof, Mandrage) a že jim po právu náleží místo v line upu předních tuzemských hudebních akcí a festivalů.

Právě teď vysílají do éteru první singl z připravované nové desky, která by měla vyjít v průběhu následujícího roku. Singl s názvem „Pláštěnky“ je reálnou předzvěstí toho, že Nebe má stále čím překvapit. Už po prvním poslechu je jasné, že se Nebi vyplatilo novou píseň neuspěchat a po právu má ambici zařadit se vedle jejich největších hitů „Vteřina“, „Padáky“ a „Než se rozední“.

Autorský tandem Petr Harazin a Štěpán Petrů dokáže citlivě vnímat poetiku, jejich singly nepostrádají lehkost, chytlavý refrén a vše dokáží podtrhnout podmanivou aranží a moderním zvukem. Za produkcí písně stojí Peter Dudák z kapely Hex, který naposledy výrazně produkčně zaštítil slovenský objev roku Adama Ďuricu.

„Pláštěnky hrajeme už nějaký ten pátek na koncertech, lidem se moc líbí, jde z nich energie a tu jsme chtěli promítnout i do videoklipu. S Maťou Slovákovou a jejím týmem Cukru jsme pracovali poprvé a jsme nadšení z toho, jak dokázali naše myšlenky realizovat a posunout. Chtěli jsme klip k Pláštěnkám odlišit od ostatních a uchopit trochu jinak, což se myslím povedlo,“ vysvěluje Petr Harazin a Štěpán Petrů dodává: „Natáčeli jsme v Stupavě kousek od Bratislavy, poprvé na greenscren, bylo asi 40 stupňů a maskérka měla s námi dost práce. Snad i díky tomu, že jsme se poprvé viděli ani ne den před natáčením, byla samotná spolupráce velmi spontánní a hrozně nás to bavilo.“ dodává s úsměvem zpěvák Petr Harazin.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota obcasny-dest 8°C
  • Neděle prehanky-snih 3°C
  • Pondělí polojasno 3°C
  • Úterý oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Kateřina

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑