poslouchej on-line

RADIO ČERNÁ HORA - Víc muziky

Právě vysílá: Honza Řičař

Vzkazy do studia


Nicki Minaj On Air

15.06.2014 19:30

Nicki Minaj On Air

Jednatřicetiletá americká zpěvačka a rapperka Nicki Minaj se vrací na výsluní. Letos chystá vydat svoji novou, v pořadí již třetí studiovou desku, kterou pojmenovala The Pink Print.

Její vydání se rozhodla krátce před začátkem léta zpropagovat nádhernou baladou… Už to jsou dva roky, co nás Nicki Minaj zásobovala takovými hity jako Starships nebo Pound The Alarm. Naposledy se v tuzemských rádiích proháněla ve společné písni Beauty And A Beat s Justinem Bieberem, od té doby sice vydala několik singlů, ale žádný z nich do Evropy nedorazil. To se ale v následujících týdnech a měsících jistě změní, protože Nicki do evropských rádií právě posílá svůj nový singl…

Jejím aktuálním želízkem v ohni je balada Pills N Potions a produkoval ji osvědčený americký skladatel a producent Dr Luke (Pink, Avril Lavigne, Britney Spears). Na této písni se Nicki konečně po čase představuje jako opravdová zpěvačka a naplno odkrývá nádherné zabarvení a sytost svého hlasu, který v některých polohách připomíná její kolegyni Rihannu. Nicki Minaj je zpět v celé své kráse! Právě do rádií míří její nádherná novinka “Pills N Potions“, nenechte si ji ujít - je opravdu skvělá!

 PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Pondělí oblacno 0°C
  • Úterý oblacno 0°C
  • Středa oblacno 0°C
  • Čtvrtek obcasny-dest 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Miloslav

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑