poslouchej on-line

NAUGHTY BOY - La La La

Právě vysílá: Michal Komárek

Vzkazy do studia


Nicki Minaj On Air

15.06.2014 19:30

Nicki Minaj On Air

Jednatřicetiletá americká zpěvačka a rapperka Nicki Minaj se vrací na výsluní. Letos chystá vydat svoji novou, v pořadí již třetí studiovou desku, kterou pojmenovala The Pink Print.

Její vydání se rozhodla krátce před začátkem léta zpropagovat nádhernou baladou… Už to jsou dva roky, co nás Nicki Minaj zásobovala takovými hity jako Starships nebo Pound The Alarm. Naposledy se v tuzemských rádiích proháněla ve společné písni Beauty And A Beat s Justinem Bieberem, od té doby sice vydala několik singlů, ale žádný z nich do Evropy nedorazil. To se ale v následujících týdnech a měsících jistě změní, protože Nicki do evropských rádií právě posílá svůj nový singl…

Jejím aktuálním želízkem v ohni je balada Pills N Potions a produkoval ji osvědčený americký skladatel a producent Dr Luke (Pink, Avril Lavigne, Britney Spears). Na této písni se Nicki konečně po čase představuje jako opravdová zpěvačka a naplno odkrývá nádherné zabarvení a sytost svého hlasu, který v některých polohách připomíná její kolegyni Rihannu. Nicki Minaj je zpět v celé své kráse! Právě do rádií míří její nádherná novinka “Pills N Potions“, nenechte si ji ujít - je opravdu skvělá!

 PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Pátek polojasno 16°C
  • Sobota oblacno 16°C
  • Neděle obcasny-dest 12°C
  • Pondělí prehanky-dest 10°C
In-počasí

Dnes má svátek Vendelín

Voxel živě u nás ve studiu!

Voxel živě u nás ve studiu!

Voxel u nás natočil akustickou verzi songu Nádech. Mrkněte se!

Divokej Bill živě u nás ve studiu

Divokej Bill živě u nás ve studiu

Divokej Bill a Kořala naživo!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑