poslouchej on-line

KWABS - Walk

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


No Name On Air

29.10.2015 10:22

No Name On Air

"S Láskou". To je název nového singlu a dalšího potenciálního hitu miláčka slovenské a české hudební scény, skupiny NO NAME. Novinka "S Láskou" je z autorského pera lídra a zpěváka skupiny Igora Timka. Singl "S Láskou" je o tom, že člověk dokáže plnohodnotně žít, až když je milován. K písni, která má stejný název jako připravované album NO NAME, plánují hudebníci natočit i videoklip. Užijte si novinku v podání sedminásobného Slavíka bez hranic, NO NAME!


Skupina NO NAME představila novou skladbu z připravovaného alba s názvem "S Láskou"! Hudební novinka je z autorského pera lídra a zpěváka skupiny, Igora Timka. Skladba je, jak již samotný název napovídá, o lásce.

"Čím víc si uvědomujeme, že člověk dokáže plnohodnotně žít pouze tehdy, pokud je milován. Zkrátka všechno se dá, ale ustát to lze jen s láskou. Nová píseň "S Láskou" je z mého autorského pera a hudba i text vznikali současně. Tento způsob tvorby považuji za nejlepší, protože hudba s textem dozrávají tím nejpřirozenějším způsobem. Navíc to, že v naší kapele jsou autoři, kteří jsou disponovaní textově i hudebně, nám dává pocit svobody. Proto nejsme odkázáni na externí skladatele, "vysvětlil lídr skupiny NO NAME, Igor Timko.

K písni "S Láskou" plánuje skupina NO NAME natočit i videoklip. Nové album oceňovaných hudebníků vyjde začátkem října.

"Na klip jsme oslovili Juraje Lehotského. Obhlídky nových lokací do klipu jsme absolvovali na konci prázdnin. Nové album vydáme, pokud se nic dramatického nestane, přesně 5. října. Naše další hudební dítě se bude jmenovat stejně jako singl, tedy S Láskou, "prozradil Igor Timko.

Na novém albu "S Láskou" se podíleli všichni členové NO NAME. Kapela hraje v sestavě Igor Timko, zpěv, Dušan Timko, kytara, Ivan Timko, bicí, Roman Timko, kytara, Vilo Gutray, basa a Zoli Sallai, klávesy.

"V dnešním moderním pojetí hudby je pomalu netradiční už i to, že kapela hraje na živé - reálné hudební nástroje. Samozřejmě, že si ve studiu pomáháme technologiemi, bez nich to již v současnosti nejde," říká s úsměvem Igor Timko.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota obcasny-dest 8°C
  • Neděle prehanky-snih 3°C
  • Pondělí polojasno 3°C
  • Úterý oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Kateřina

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑