poslouchej on-line

MOBY - Porcelain

Právě vysílá: Darina Teuchmanová

Vzkazy do studia


No Name On Air

10.05.2016 08:10

No Name On Air

NO NAME představují videoklip k písni „Život“, ve kterém září herečka Monika Hilmerová. Píseň má na svědomí Ivan Timko, který napsal hudbu i text. Ten je o situaci, v které je člověk vystavený rozhodnutí, kudy se ubrat a jak se zachovat, když zklame jeho blízký člověk. Hlavní herecký výkon Moniky Hilmerové, jež ztvárnila ženu na křižovatce života, označili chlapci z NO NAME za herecký koncert! Klip režíroval filmař ověnčený několika významnými cenami Juraj Lehotský spolu s oceňovaným fotografem Timotejem Krížkem. Vznikal v zasněžených Alpách i v romantických Benátkach a kvůli efektu nechali tvůrci dokonce shořet drahý kabriolet. Skladbu naživo představí kapela v rámci  „S Láskou NO NAME tour 2016“, které odstartoval 11. března.
  
„Je to celé o ženě, která zvažuje, jakou cestou vykročit po selhání nejbližšího člověka. Motto “Život je moc dlouhý na jednu lásku” Monika zahrála parádně! Výběr této herečky má na svědomí režisér Juraj Lehotský a výsledek potvrzuje, že to byla dobrá volba. Klip je nádherný. Natáčeli jsme v Bratislave, v rakouských Alpách a v Benátkach. Bylo to náročné kvůli času i množství najetých kilometrů,“ říká frontman skupiny NO NAME Igor Timko. Videoklip vznikal velmi spontánně: „V základních črtách jsme přesně věděli, co chceme, měli jsme scénář a tušili jsme, kde asi můžeme natáčet. Řekli jsme si: máme 5 dní na natáčení, tak se nebudeme bránit věcem, které nás napadnou cestou. Juraj rovnou tvrdil, že jedeme pracovat „punkovým způsobem“. Pro efekt jsme dokonce nechali shořet Chrysler kabriolet,“ usmívá se Igor Timko.           „Když jsme se například ubytovali v rakouských Alpách, bylo zataženo a po sněhu ani stopy. Juraj Lehotský říkal, že by to chtělo do rána sníh a jasné počasí. O chvíli později přišel manžel Moniky Hilmerové s tím, že venku sněží. A ráno nás dokonce čekalo nádherné jasné počasí,“ vzpomíná dále Igor.  
 
   Singl pochází z nového alba „S Láskou“, které je v pořadí již osmou deskou kapely. Obsahuje 10 písní a jeden bonus. Natáčení klipu si NO NAME velmi pochvalují, protože štáb potkávalo štěstí na každém kroku.  Skupina NO NAME hraje v sestavě Igor Timko, zpěv, Dušan Timko, kytara, Ivan Timko, bicí, Roman Timko, kytara, Vilo Gutray, basa a Zoli Sallai, klávesy. Hudebníci v těchto dnech intenzivně zkouší na „S Láskou NO NAME tour 2016“, na kterém zahrají i nový singl „Život“.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Čtvrtek obcasny-dest 5°C
  • Pátek oblacno 4°C
  • Sobota prehanky-snih 2°C
  • Neděle prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Lýdie

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑