poslouchej on-line

LADY GAGA - Dance In The Dark

Právě vysílá: Lukáš Mercl

Vzkazy do studia


Novinky ve vysílání Černé Hory

30.04.2015 14:18

Novinky ve vysílání Černé Hory

Květen bude u nás na Černé Hoře ve znamení několika novinek a změn. Nově do vysílání zařazujeme hudební návraty, rozdáme volňásky na „zatáčky“ do Hořic a na Výravu a samozřejmě budeme mít v hledáčku mistrovství světa v hokeji. Měnit se budou i vysílací časy moderátorů.

Vyplňte alternativní text Hudební návraty, které budete v našem vysílání slýchat od 4. května, se budou zaměřovat na kapely a interprety, které s konkrétním dnem spojí zajímavá událost jako třeba výročí vzniku, úspěch v hitparádách, první album, narozeniny členů a podobně.

Vyplňte alternativní text
Zkrátka v květnu nepřijdou ani fanoušci motosportu, protože, jak už je u nás na Černé Hoře zvykem, opět vás pozveme na tradiční závody 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích, které proběhnou 16.-17. května a chybět nebudou ani vstupenky na 22. května, kdy na Výravě zahrají Mig 21 a Wohnout.

Vyplňte alternativní text Jednoznačným tématem číslo jedna ovšem v květnu bude MS v ledním hokeji. Jestli obhájí titul favorizovaní Rusové anebo zlato po pěti letech vybojují naši hokejisté, to se dozvíme během následujích 17ti dnů. Z mistrovství světa, na českém území s pořadovým číslem 10, vám budeme přinášet pravidelné vstupy a komentáře s hokejovým expertem České televize Martinem Hostákem.

Poslední květnovou novinkou je změna vysílacích časů moderátorů. Do éteru naskočí po úspěšném zkušebním vysílání Roman Straka, který bude vysílat v podvečer od 18-20 hod. Odpoledne bude patřit Honzovi Řičařovi a na dopoledne se přesouvá Michal Komárek, který nahradí Darču Teuchmanovou. Naši kolegyni teď čekají mateřské povinnosti a my jí přejeme jenom to nejlepší a budeme se těšit na radostnou zprávu.


Vyplňte alternativní text Náš týdenní program bude nově vypadat takto:

  •   5 -  9 Ranní Jam s Vaškem Mašindou
  •   9 - 14 Michal Komárek
  • 14 - 18 Honza Řičař
  • 18 - 20 Roman Straka


PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý oblacno 17°C
  • Středa polojasno 20°C
  • Čtvrtek polojasno 19°C
  • Pátek skorojasno 19°C
In-počasí

Dnes má svátek Andrea

Divokej Bill živě u nás ve studiu

Divokej Bill živě u nás ve studiu

Divokej Bill a Kořala naživo!

Jakub Děkan živě na Černé Hoře!

Jakub Děkan živě na Černé Hoře!

Tentokrát živě u nás ve studiu se songem Lea.

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑