poslouchej on-line

BELL BOOK

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Otevírá se FajnPark

21.04.2016 13:33

Otevírá se FajnPark

V sobotu 30. dubna byl v Chlumci nad Cidlinou zahájen provoz Fajnparku - nového zábavního parku pro celou rodinu. Team Černé Hory byl u toho, podívejte se na fotky zde!

Fajnpark se nachází v bývalém vojenském areálu vedle hlavní silnice na Nový Bydžov a jeho atrakce jsou rozmístěny na ploše osmi hektarů. Při budování se jeho tvůrci nechali inspirovat zcela novým konceptem, který byl dosud využíván pouze v zahraničí. Návštěvu Fajnparku si vychutnají nejen děti i dospělí, Fajnpark je taktéž ideálním cílem školních výletů.

Vyplňte alternativní text „Prostor parku je rozdělen do více území, z nichž každé je zaměřeno na trochu jiný druh zábavy“, řekl Roman Švec, majitel, autor myšlenky vybudovat v Chlumci nad Cidlinou zábavní park. Fajnpark v sobě spojuje jak prvky umožňující aktivní sportovní vyžití, a také  místa, kde se návštěvníkům dostane poučení a dozvědí se něco nového a v neposlední řadě odpočinkovou a relaxační zónu, kterou jistě mnozí v dnešní hektické době přivítají s otevřenou náručí.

Pouze pro dokreslení: největší skákací centrum pod širým nebem v České republice – Hopsálkov, písečná hřiště na plážový tenis, plážový volejbal, bubble football a mnoho dalších sportů, vodní a vzduchová děla, Mini cars, plocha vybavená herními prvky a mlžítkem pro osvěžení uzpůsobená nejmenším – Miniměsto, Dinoprales s realisticky působícími  modely pohybujících se a řvoucích prehistorických ještěrů, procházka mezi zvířaty v rozlehlé ohradě -  Zvířátkov, kde se volně pasou kozy, lamy, ovce, oslíci, daňci nebo klokani, a v neposlední řadě Bosov – stezka bosou nohou a poklidná relaxační zóna vybavená lehátky, to vše, a zdaleka nejen to, nabízí Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou svým návštěvníkům.

„Ve Fajnparku se velkým i malým návštěvníkům postaráme nejen o zábavu, ale máme zde k dispozici také stylové občerstvení s pestrou nabídkou jídel i nápojů a dostatečným počtem míst k posezení. Atrakce jsou zde nepřetržitě kontrolovány proškoleným personálem, který dohlíží na bezpečnost provozu a jako bonus je pro návštěvníky každý den připraven pečlivě připravovaný doplňkový program, který nabídne každý den něco jiného. Návštěvníci se tedy mohou kromě dovádění v klidu posadit, poslechnout si hudbu, shlédnout divadelní představení nebo se třeba něco dozvědět o výcviku psů, jízdě na koni, sokolnictví, či si sami vyrobit něco hezkého v rámci nejrůznějších dílen a workshopů“, dodal na závěr Roman Švec, jehož přičiněním se Chlumec nad Cidlinou může pyšnit Fajnparkem.

Více informací nejen k otevření naleznete na: www.fajnpark.cz



PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý obcasny-dest 6°C
  • Středa polojasno 10°C
  • Čtvrtek polojasno 10°C
  • Pátek polojasno 9°C
In-počasí

Dnes má svátek Albert

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑