poslouchej on-line

DAVID GUETTA/KELLY ROWLAND - When Love Takes Over

Právě vysílá: Darina Teuchmanová

Vzkazy do studia


Rallye Železné hory

09.08.2016 20:00

Rallye Železné hory 2016

Jubilejní 15. ročník Rallye Železné hory je i letos zařazen do seriálu soutěží Českomoravský pohár rallye jako čtvrtý podnik.

Již tento víkend se budou po úzkých a klikatých silnicích v Železných horách prohánět soutěžní speciály nejrůznějších tříd. Rallye Železné hory odstartuje z Resslova náměstí v Chrudimi v pátek 12.8. v 16 hod. a bude pokračovat v sobotu 13.8. devíti rychlostními zkouškami.

„Koncepce soutěže bude stejná jako vloni.Tedy tři rychlostní zkoušky se pojedou třikrát po sobě v sobotu od 9 hodin. Délka sekce je asi 70 kilometrů, zabezpečených je 23 kilometrů. Servisní zóna bude na vojenském letišti v Chrudimi,"dodává Marek Šimík,ředitel Rallye Železné hory.

Zájem posádek o start na rallye je enormní. Aktuální seznam přihlášených již čítá, včetně předjezdců, legend a účastníků jízdy pravidelnosti, 80 dvojic.Ty se divákům představí v pátek 12.8. v 16 hod. na Resslově náměstív Chrudimi, odkud slavnostně odstartují.

„Nemůžeme opomenout ani přípravu pro diváckou obec. Tradičně budou všechny posádky v pátek odpoledne představeny na  Resselově  náměstí  v Chrudimi, nebude chybět ani doprovodný program. Vzhledem ktomu, že soutěž je velmi kompaktní –mezi rychlostními úseky jsou vzdálenosti kolem 10  km – bude i náročný divák mít možnost v sobotu shlédnout část posádek v jedné sekci na 2 místech,“ dává Marek Šimík první ochutnávku informací i divákům.

Trasu závodů včetně diváckých míst naleznou zájemci na stránkách pořadatele www.rallyepardubice.czPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý obcasny-dest 14°C
  • Středa obcasny-dest 13°C
  • Čtvrtek oblacno 15°C
  • Pátek prehanky-dest 14°C
In-počasí

Dnes má svátek Zita

Rudimental On Air

Rudimental On Air

Čtveřice londýnských producentů se singlem Sun Comes Up!

Portugal. The Man On Air

Portugal. The Man On Air

Portugal. The Man se songem Feel It Still na Černé Hoře!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑