poslouchej on-line

DANIEL POWTER - Bad Day

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Rallye Železné hory

09.08.2016 20:00

Rallye Železné hory 2016

Jubilejní 15. ročník Rallye Železné hory je i letos zařazen do seriálu soutěží Českomoravský pohár rallye jako čtvrtý podnik.

Již tento víkend se budou po úzkých a klikatých silnicích v Železných horách prohánět soutěžní speciály nejrůznějších tříd. Rallye Železné hory odstartuje z Resslova náměstí v Chrudimi v pátek 12.8. v 16 hod. a bude pokračovat v sobotu 13.8. devíti rychlostními zkouškami.

„Koncepce soutěže bude stejná jako vloni.Tedy tři rychlostní zkoušky se pojedou třikrát po sobě v sobotu od 9 hodin. Délka sekce je asi 70 kilometrů, zabezpečených je 23 kilometrů. Servisní zóna bude na vojenském letišti v Chrudimi,"dodává Marek Šimík,ředitel Rallye Železné hory.

Zájem posádek o start na rallye je enormní. Aktuální seznam přihlášených již čítá, včetně předjezdců, legend a účastníků jízdy pravidelnosti, 80 dvojic.Ty se divákům představí v pátek 12.8. v 16 hod. na Resslově náměstív Chrudimi, odkud slavnostně odstartují.

„Nemůžeme opomenout ani přípravu pro diváckou obec. Tradičně budou všechny posádky v pátek odpoledne představeny na  Resselově  náměstí  v Chrudimi, nebude chybět ani doprovodný program. Vzhledem ktomu, že soutěž je velmi kompaktní –mezi rychlostními úseky jsou vzdálenosti kolem 10  km – bude i náročný divák mít možnost v sobotu shlédnout část posádek v jedné sekci na 2 místech,“ dává Marek Šimík první ochutnávku informací i divákům.

Trasu závodů včetně diváckých míst naleznou zájemci na stránkách pořadatele www.rallyepardubice.czPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Pátek polojasno 12°C
  • Sobota obcasny-dest 8°C
  • Neděle oblacno 4°C
  • Pondělí oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Emílie

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑