poslouchej on-line

SYLVER - Forgiven

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Sebastian On Air

23.05.2015 13:32

Sebastian On Air

Sebastian se podílel na úspěšném singlu Polety libereckých kumpánů Atmo Music, nyní se o přízeň uchází se sólovým singlem Toulavá.

Sebastian pochází z Liberce a podílel se na jednom z největších českých hitů loňského roku – spolupracoval s Atmo Music na jejich singlu Polety. Videoklip k Poletům už na YouTube nasbíral takřka čtyři miliony přehrání, v přehledu nejhranějších klipů TV Óčko za loňský rok figuruje v první desítce. Osvědčený tým se sešel i nad novinkou. Sebastianův singl Toulavá produkoval ODD z Atmo Music, podíleli se na něm i kytarista a skladatel Ondřej Fiedler (Lenny) nebo Lukáš Chromek (Airfare).

Sebastian dříve působil v kapele Just Try, kde se potkal s dalším z libereckých talentů, zpěvákem Jakubem Děkanem. Skupina na sebe upozornila například akustickou předělávkou Egova hitu Žijeme len raz, která má na YouTube přes jeden a půl milionu zhlédnutí.

Písnička se druhého milionu dočkala takřka na den přesně tři měsíce po zveřejnění na YouTube. Výtečně se jí daří i v rádiích, kde v aktuálním žebříčku poskočila na celkové čtrnácté místo. V tomto ohledu si Toulavá vede lépe než singl Polety od Atmo Music, kde Sebastian hostoval. Zpěvák si osobní statistiku vylepšil i v přehledu česko-slovenských nahrávek, v němž drží páté místo těsně za Kryštof, Chinaski, Xindlem X a Davidem Kollerem. Bezkonkurenční je singl v hitparádě sestavované na základě údajů streamingových služeb Spotify, Deezer a Google Play. Celkově figuruje na osmatřicáté pozici, je však takřka o tisíc bodů před tuzemskou konkurencí a mezi domácími skladbami mu patří první místo!

Sebastian si v uplynulých dnech odbyl koncertní premiéru s doprovodnou kapelou a pilně pracuje na dalším singlu.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota obcasny-dest 8°C
  • Neděle prehanky-snih 3°C
  • Pondělí polojasno 3°C
  • Úterý oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Kateřina

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑