poslouchej on-line

DANIEL POWTER - Bad Day

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Sneakers Ball pro teenagery

27.03.2017 08:00

Sneakers Ball pro teenagery

V sobotu 1. dubna se teenageři z Hradce Králové, ale i širokého okolí, mohou těšit na SNEAKERS BALL 2017. Tato netradiční ples-party pro náctileté proběhne v tanečním studiu Strop od 19 hodin.

„Sneakers Ball je ples pro teenagery, kdy nahodí oblek a šaty, ale doplní je o pohodlné a stylové tenisky, čapku a jdou tančit na trochu jinou hudbu, než na kterou na plesech tančí jejich rodiče. Tento rok jsme navíc dress code doplnili o škrabošky nebo libovolné masky.“ říká Matěj Horák, jeden z dvojice pořadatelů a moderátorů večera.


Vyplňte alternativní text Teens se mohou těšit na spoustu skvělé zábavy. O hudbu se postará DJ Ferbas, během večera si budou moci zasoutěžit v opravdu netradičních „crazy hrách“, nealko drinky a barmanskou show obstará Trejbi Cocktails, vystoupí taneční skupina T-Bass a aby to byl ples, jak se sluší a patří, nebude chybět ani tombola o opravdu hodnotné ceny.


Během večera bude na místě odborná porota, která ocení nejlepší masku a zvolí krále a královnu plesu. Královský pár bude mít tu čest a stanou se tváří příštího ročníku plesu. Důležitou zprávou pro rodiče náctiletých je, že na místě nebude k dispozici žádný alkohol, vstup je pro starší dvanácti a mladší osmnácti let.

Další info najdete na facebookové události zde.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Pátek polojasno 12°C
  • Sobota obcasny-dest 8°C
  • Neděle oblacno 4°C
  • Pondělí oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Emílie

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑