poslouchej on-line

DAVID GUETTA/KELLY ROWLAND - When Love Takes Over

Právě vysílá: Darina Teuchmanová

Vzkazy do studia


Sneakers Ball pro teenagery

27.03.2017 08:00

Sneakers Ball pro teenagery

V sobotu 1. dubna se teenageři z Hradce Králové, ale i širokého okolí, mohou těšit na SNEAKERS BALL 2017. Tato netradiční ples-party pro náctileté proběhne v tanečním studiu Strop od 19 hodin.

„Sneakers Ball je ples pro teenagery, kdy nahodí oblek a šaty, ale doplní je o pohodlné a stylové tenisky, čapku a jdou tančit na trochu jinou hudbu, než na kterou na plesech tančí jejich rodiče. Tento rok jsme navíc dress code doplnili o škrabošky nebo libovolné masky.“ říká Matěj Horák, jeden z dvojice pořadatelů a moderátorů večera.


Vyplňte alternativní text Teens se mohou těšit na spoustu skvělé zábavy. O hudbu se postará DJ Ferbas, během večera si budou moci zasoutěžit v opravdu netradičních „crazy hrách“, nealko drinky a barmanskou show obstará Trejbi Cocktails, vystoupí taneční skupina T-Bass a aby to byl ples, jak se sluší a patří, nebude chybět ani tombola o opravdu hodnotné ceny.


Během večera bude na místě odborná porota, která ocení nejlepší masku a zvolí krále a královnu plesu. Královský pár bude mít tu čest a stanou se tváří příštího ročníku plesu. Důležitou zprávou pro rodiče náctiletých je, že na místě nebude k dispozici žádný alkohol, vstup je pro starší dvanácti a mladší osmnácti let.

Další info najdete na facebookové události zde.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Úterý obcasny-dest 14°C
  • Středa obcasny-dest 13°C
  • Čtvrtek oblacno 15°C
  • Pátek prehanky-dest 14°C
In-počasí

Dnes má svátek Zita

Rudimental On Air

Rudimental On Air

Čtveřice londýnských producentů se singlem Sun Comes Up!

Portugal. The Man On Air

Portugal. The Man On Air

Portugal. The Man se songem Feel It Still na Černé Hoře!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑