poslouchej on-line

THE RASMUS - In The Shadows

Právě vysílá: Michal Knejp

Vzkazy do studia


Tomáš Klus ve Svojšicích

21.06.2015 13:30

Tomáš Klus ve Svojšicích

Křest alba Tomáše Kluse "Anat život není" proběhne
v sobotu 27. června 2015 v v letním areálu ve Svojšicích u Pardubic.

Poslouchejte vysílání Černé Hory, od středy do pátku a můžete vyhrát volné vstupenky na koncert! 

Tomáš a jeho Cílová skupina přichází letos nečekaně s novým studiovým albem s názvem „Anat Život Není“. Po titulech Cesta do záhu(d)by, Hlavní uzávěr splínu, Racek a Proměnamě se jedná o Klusovo páté řadové album. Tomáš a jeho Cílová skupina se rozhodli album pokřtít netradičně pod širým nebem v letním areálu ve Svojšicích u Pardubic.

Na této akci plánuje Tomáš Klus s kapelou odehrát kromě svých známých písní i celé nové album, které budou posluchači moci slyšet až o několik dní později. Kromě nového repertoáru se chystá představit i netradiční spojení hudby s obrazy vznikajícími přímo během jednotlivých písní ve spolupráci s výtvarnicí Lénou Brauner.


Areál se všem návštěvníkům otevře v sobotu 27. června v 15.00 hodin. Konec hudební produkce v areálu je plánován okolo 24.00 hodin, kdy se bude areál postupně uzavírat. Pokud se budete chtít dál bavit, zpívat a dovádět, máte možnost na after party na Zámku v Cholticích cca 3 km od areálu.

Dětská herní zóna
Pro jsou připravené připravené různé soutěže, trampolína, skákací atrakce, prolejzačka, malování na obličej atd. Děti se tedy také budou mít kde bavit.

Stanové městečko a ubytování
Po ukončení programu se můžete uložit ke spánku ve stanovém městečku, kde je k dispozici pro stany nebo celty. Pro ty, kteří si zaplatí parkoviště, je stan zdarma. Ostatní to mají za 50 Kč.
Stanové městečko není hlídané. Nenechávejte si ve stanech žádné věci, buďte opatrní a obezřetní. Ve stanovém městečku je zákaz rozdělávání ohně, grilování, vnášení skla, lahví apod.

Parkoviště
Pokud pojedete na festival vozem, cena parkovného na určených místech činí 100,-Kč / den.

Kompletní informace o festivalu naleznete na domovské stránce www.tomasklus.cz/svojsice/PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Pondělí oblacno 0°C
  • Úterý oblacno 0°C
  • Středa oblacno 0°C
  • Čtvrtek obcasny-dest 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Miloslav

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑