poslouchej on-line

LIMP BIZKIT - Behind Blue Eyes

Právě vysílá: Roman Straka

Vzkazy do studia


Užijte si víkend v Krkonoších

10.09.2016 14:36

Užijte si víkend v Krkonoších

O víkendu 17. a 18. září 2016 se koná tradiční akce Víkend SkiResortu, kdy jsou ceny za hlavní atrakce v regionu za polovinu. Letos bude zábavy ještě více než dřív. Těšte se na čtyřkolky, bumper ball, malování na obličej, letní kino pro děti i další akce.

Vyplňte alternativní text Lanovky SkiResortu v Janských Lázních, v Peci pod Sněžkou a ve Velké Úpě budou o víkendu 17. a 18. vozit děti mladší 12 let (11,99) zdarma. Všichni ostatní zaplatí 50% z ceny jízdného. Se slevou 50% bude i vstupné na rozhlednu na Černé hoře, či půjčovné koloběžek v ETC Sport v Janských Lázních. Vstup do dětského lanového Monkey parku v Peci pod Sněžkou, či na Krakonošovu pohádkovou výstavu v IC Rýchorka ve Svobodě nad Úpou bude rovněž s 50% slevou.

NOVÉ ATRAKCE NA ČERNÉ HOŘE 

Vyplňte alternativní text Úplně zdarma budou pak nové atrakce na Černé hoře, kde si můžete vyzkoušet Bumper ball - sumo zápasy v obřích nafukovacích koulích, závody dvojic a trojic na lyžích, nebo dětské čtyřkolky a hoverboard. Pro nejmenší je připravený dětský koutek a pro malé sportovce i fotokoutek ve stylu síně slávy.

 Z Černé hory můžete dojít pěšky, nebo sjet na koloběžce až do Janských Lázní k Hospůdce na Formánkách, kde bude pro děti připraveno letní kino, malování na obličej i kouřící drinky. Dospělé pak potěší skvělé maso z grilu, nebo od 18 hodin živá hudba.

Vyplňte alternativní text PŘEHLÍDKA NOVÝCH VOZŮ FORD A ZKUŠEBNÍ JÍZDY 

Tradičním partnerem akce je Ford ČR a jeho autorizovaný prodejce Auto Trutnov. Po oba víkendové dny představí na centrálním parkovišti u kabinkové lanovky v Janských Lázní nové modely Ford a nabídne i zkušební jízdy.  

O Víkendu SkiResortu se v Janských Lázních, v Peci pod Sněžkou i ve Velké Úpě parkuje s 50% slevou. Pro přesun z Janských Lázní do Pece a nebo zpět můžete v sobotu využít také TourBUS, který jezdí za cenu 50 Kč za osobu.

OBČERSTVENÍ ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY   

V Janských Lázních ve SkiResort hotelu OMNIA****, ve FordBARu na Černé hoře i v Hospůdce na Formánkách se můžete těšit na dobroty za zvýhodněnou cenu. Dát si tu můžete například náš výborný domácí borůvkový koláč, nebo v Omnii rovnou celý oběd za akční cenu.

FOTOSOUTĚŽ O SKIPASY 

Přijet na Víkend SkiResortu se vyplatí. Z fotografií, které vyfotíte a nasdílíte na fb profilu SkiResortu, budeme vybírat 5 nejhezčích. Jejich autorům pak pošleme skipas na zimní sezónu 2016/17.

Další informace na leto.skiresort.czPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa prehanky-snih 1°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih-dest 3°C
  • Sobota prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Drahoslav

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑