poslouchej on-line

SHANIA TWAIN - You're Still The One

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Užijte si víkend v Krkonoších

10.09.2016 14:36

Užijte si víkend v Krkonoších

O víkendu 17. a 18. září 2016 se koná tradiční akce Víkend SkiResortu, kdy jsou ceny za hlavní atrakce v regionu za polovinu. Letos bude zábavy ještě více než dřív. Těšte se na čtyřkolky, bumper ball, malování na obličej, letní kino pro děti i další akce.

Vyplňte alternativní text Lanovky SkiResortu v Janských Lázních, v Peci pod Sněžkou a ve Velké Úpě budou o víkendu 17. a 18. vozit děti mladší 12 let (11,99) zdarma. Všichni ostatní zaplatí 50% z ceny jízdného. Se slevou 50% bude i vstupné na rozhlednu na Černé hoře, či půjčovné koloběžek v ETC Sport v Janských Lázních. Vstup do dětského lanového Monkey parku v Peci pod Sněžkou, či na Krakonošovu pohádkovou výstavu v IC Rýchorka ve Svobodě nad Úpou bude rovněž s 50% slevou.

NOVÉ ATRAKCE NA ČERNÉ HOŘE 

Vyplňte alternativní text Úplně zdarma budou pak nové atrakce na Černé hoře, kde si můžete vyzkoušet Bumper ball - sumo zápasy v obřích nafukovacích koulích, závody dvojic a trojic na lyžích, nebo dětské čtyřkolky a hoverboard. Pro nejmenší je připravený dětský koutek a pro malé sportovce i fotokoutek ve stylu síně slávy.

 Z Černé hory můžete dojít pěšky, nebo sjet na koloběžce až do Janských Lázní k Hospůdce na Formánkách, kde bude pro děti připraveno letní kino, malování na obličej i kouřící drinky. Dospělé pak potěší skvělé maso z grilu, nebo od 18 hodin živá hudba.

Vyplňte alternativní text PŘEHLÍDKA NOVÝCH VOZŮ FORD A ZKUŠEBNÍ JÍZDY 

Tradičním partnerem akce je Ford ČR a jeho autorizovaný prodejce Auto Trutnov. Po oba víkendové dny představí na centrálním parkovišti u kabinkové lanovky v Janských Lázní nové modely Ford a nabídne i zkušební jízdy.  

O Víkendu SkiResortu se v Janských Lázních, v Peci pod Sněžkou i ve Velké Úpě parkuje s 50% slevou. Pro přesun z Janských Lázní do Pece a nebo zpět můžete v sobotu využít také TourBUS, který jezdí za cenu 50 Kč za osobu.

OBČERSTVENÍ ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY   

V Janských Lázních ve SkiResort hotelu OMNIA****, ve FordBARu na Černé hoře i v Hospůdce na Formánkách se můžete těšit na dobroty za zvýhodněnou cenu. Dát si tu můžete například náš výborný domácí borůvkový koláč, nebo v Omnii rovnou celý oběd za akční cenu.

FOTOSOUTĚŽ O SKIPASY 

Přijet na Víkend SkiResortu se vyplatí. Z fotografií, které vyfotíte a nasdílíte na fb profilu SkiResortu, budeme vybírat 5 nejhezčích. Jejich autorům pak pošleme skipas na zimní sezónu 2016/17.

Další informace na leto.skiresort.czPŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota oblacno 5°C
  • Neděle prehanky-snih-dest 4°C
  • Pondělí prehanky-snih-dest 4°C
  • Úterý obcasny-dest 8°C
In-počasí

Dnes má svátek Romana

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

© 2017, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑