poslouchej on-line

CHINASKI - Hlavolam

Právě vysílá:


Veronika vyhrála StarDance! Mrkněte na video!

12.12.2016 10:00

Veronika vyhrála StarDance! Mrkněte na video!

V sobotu večer proběhlo finále taneční soutěže StarDance, ve kterém zvítězil pár Zdeněk Piškula a tanečnice Veronika Lálová od nás, z východních Čech.

Veroniku po sobotním finále vyzpovídal náš moderátor Michal Komárek 


Chodí Veronika Lálová se Zdeňkem Piškulou?


O odvážném kostýmu při brasilské sambě ve finále...

V sobotu večer proběhlo velké finále osmé řady taneční soutěže StarDance, ve kterém zvítězil pár Zdeněk Piškula a tanečnice Veronika Lálová z východních Čech!

,,Celá soutěž byla naprosto ohromující a krásná, pro mě to byl naprosto neuvěřitelný zážitek," říká s úsměvem Veronika. Na začátku přitom se Zdeňkem vůbec nedoufali, že by mohli titul krále a královny parketu získat:,,My jsme si v prvním díle řekli, že bychom chtěli postoupit aspoň do dalšího kola, nechtěli jsme vypadnout hned. Když už jsme se toho tolik naučili, tak ať postoupíme aspoň jednou. Ale vůbec jsme netušili, že dojdeme takhle daleko." 

Zdeněk se během soutěže vypracoval ve skvělého tanečníka

,,Když jsem se Zdeňkem mluvila nebo když jsme zkoušeli první taneční krůčky, tak jsem si nemyslela, že se vyšvihne takhle vysoko. Přišlo mi během soutěže, že zmužněl, a to nejen postavou, ale i myšlením. Na svůj věk je vyspělý, byla jsem ráda, že jsem ho měla vždycky vedle sebe," říká Veronika a dodává: ,,I tanečně mě překvapil. Na začátku jsem se dozvěděla, že umí stepovat, ale že umí salta a všechno možné, to jsem zjistila až časem. Dalo se s tím krásně pracovat, mohli jsme vymýšlet nové a nové věci. Vždycky jsme se na něčem shodli, byla jsem moc ráda, že jsem dostala právě jeho, byla to úžasná spolupráce a neuvěřitelně krásný půlrok."

Po StarDance chci hlavně odpočívat

Soutěž byla velmi náročná, prakticky neustále se zkoušelo, vymýšlely se nové choreografie, zkoušely šaty,...  ,,Mám v plánu teď chvilku odpočívat, bylo to namáhavé. Hlavní, co teď podniknu, tak se podívám za svojí rodinou, protože teď jsem stále v Praze. Jsem z východních Čech, z Hradce Králové, takže rozhodně pojedu do Hradce za rodinou a budu si s ní užívat vánoční svátky.  Ale rozhodně při tom odpočívání budu přemýšlet nad tím, jak a kde budu fungovat dál a co budu dělat," říká Veronika.

Foto: Česká televize


Tanec ji velmi uchvátil, tancuje už od sedmi let. ,,Nejprve jsem začala klasicky – latina a standard. Později jsem se věnovala párové salse. Když jsem se s partnerem rozešla, bylo mi to hrozně líto. Nechtěla jsem tanec úplně opustit, tak jsem se rozhodla, že když to nejde v páru, tak to půjde sólo,“ říká tanečnice Veronika Lálová, ketrá pochází z Hradce Králové.

Začala soutěžit, vyhrála mistrovství České republiky a nedávno taky konkurs na tanečnici v osmé řadě taneční soutěže StarDance.

Vyplňte alternativní text ,,Jednou jsem v nějakém dokumentu viděla karnevalovou sambu, to oblečení, hudba, peří, energie a neskutečně sexy kostýmy, to mi učarovalo. Dostala jsem nabídku studovat sambu přímo v Brazílii, tak jsem odjela do Rio de Janeira. Byla to pro mě velká zkušenost,“ říká sympatická tanečnice.

Pod vedením zkušených lektorů taneční školy se postupně seznámila se všemi soutěžními tanci, tj. standardními (waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep) i latinskoamerickými (samba, chacha, rumba, paso doble, jive). ,,Důležité je naučit se správnou techniku, dodržovat charakter jednotlivých tanců, rytmizaci. Vyzkoušela jsem si také step, který jsem později kvůli časové náročnosti opustila.“ Po skončení aktivní činnosti v tanečním sportu Veroniku uchvátila salsa a ostatní latinskoamerické tance, které jak později zjistila, se tančí i sólo. Nejvíce v poslední době tancuje karnevalovou sambu: ,,Tu mám velmi ráda pro její energii, hudbu a rychlost.“

Ke StarDance  se dostala přes casting, na který  byla pozvána. ,,Určitě mi pomohlo krátké vystoupení na České Miss, kde se vystoupení líbilo. Je to pro mě obrovská výzva a zkušenost, moc se na vše těším,“ doplňuje Veronika.


Foto: Česká televizePŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Sobota prehanky-bourky 29°C
  • Neděle prehanky-bourky 26°C
  • Pondělí polojasno 27°C
  • Úterý polojasno 28°C
In-počasí

Dnes má svátek Vítězslav

Lipo živě ve studiu Černé Hory!

Lipo živě ve studiu Černé Hory!

Lipo u nás ve studiu živě nahrál svoji novinku Svoboda.

Pekař živě ve studiu Černé Hory!

Pekař živě ve studiu Černé Hory!

Song Ještěže z živého akustického hraní u nás ve studiu.

Support Lesbiens naživo u nás ve studiu!

Support Lesbiens naživo u nás ve studiu!

Mrkněte na živou akustickou verzi Movin' on!

Poetika naživo ve studiu Černé Hory!

Poetika naživo ve studiu Černé Hory!

Poetika akusticky se songem Za oponou!

Rybičky 48 živě u nás ve studiu

Rybičky 48 živě u nás ve studiu

Poslechněte si akustickou verzi songu Ženy z našeho studia!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian živě ve studiu Černé Hory!

Sebastian se songem Vesmírná v akustické verzi!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek Ztracený živě na Černé Hoře!

Marek nahrál akusticky v našem studiu svůj song Léto 95!

Slza u nás zahrála živě, podívejte se!

Slza u nás zahrála živě, podívejte se!

Kapela Slza u nás nahrála akustickou verzi songu Holomráz!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑