poslouchej on-line

AJR - Weak

Právě vysílá:

Vzkazy do studia


Voxel On Air

06.11.2014 06:00

Voxel On Air

Písničkář VOXEL si v mezitýdenním bilancování opět polepšil. V aktuálním přehledu nejhranějších skladeb je na třiatřicátém místě, mezi česko-slovenskými nahrávkami už je jeho singl V naší ulici šestý.

Úspěch písničky rezonuje i v digitálním světě. Na YouTube se videoklip dostal přes čtvrt milionu přehrání, skladba rovněž stoupá žebříčkem služeb Spotify a Deezer. Voxel písničku zítra představí živě v nejsledovanější televizní ranní show, zároveň pokračuje v koncertní jízdě napříč republikou.

a první desce Voxel pracoval celé dva roky. Průběžně se připomínal singlovými nahrávkami a měnil (chcete-li hledal) svou hudební tvář. Našel se ve skladbách, ve kterých spoléhá hlavně sám na sebe. Písničkářství mu sedí, což dokazuje i na tuzemských pódiích. Kluby objíždí neúnavně, i proto je dnes považován za jednoho z nejpracovitějších muzikantů u nás. Momentálně projíždí republikou s podzimním koncertním programem. Na něm v žívém provedení jistě představuje i aktuální singl V naší ulici.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa oblacno 5°C
  • Čtvrtek zatazeno 6°C
  • Pátek obcasny-dest 4°C
  • Sobota oblacno 4°C
In-počasí

Dnes má svátek Milena

Support Lesbiens naživo u nás ve studiu!

Support Lesbiens naživo u nás ve studiu!

Mrkněte na živou akustickou verzi Movin' on!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑