poslouchej on-line

KATY PERRY - Firework

Právě vysílá: Roman Straka

Vzkazy do studia


Wakeboardy v sobotu v Hradci!

21.06.2017 22:24

Wakeboardy v sobotu v Hradci!

Už tuto sobotu 24. června 2017 se v areálu Wakeparku Hradec Králové uskuteční letošní druhá zastávka série wakeboardových happeningů Just Ride! Summer 2017. Organizátoři si připravili pro návštěvníky akce pestrý program, který bude probíhat nejen na vodě, ale i na břehu.

Wakeboarding je rychle se rozvíjejícím a čím dál oblíbenějším vodním sportem jak ve světě, tak u nás. A právě akce Just Ride! má mimo jiné za cíl přilákat k této aktivitě více lidí. Její program je nastaven tak, aby si ho užili nejen aktivní wakeboardisté, kteří tento sport provozují už déle, ale také lidé, kteří si jízdu na prkně na vodním vleku chtějí zkusit poprvé.

Areál wakeparku v Hradci Králové je jedním z nejnovějších v České republice a disponuje nejen velkým pětisloupovým vodním vlekem, ale také dvěma dvousloupovými vleky určenými pro začínající a mírně pokročilé.

Hlavní náplní programu sobotní akce bude test centrum výrobců wakeboardové výbavy, kde si každý bude moci zdarma vyzkoušet novinky z kolekcí těchto značek. Dále bude po celý den taktéž zcela zdarma probíhat výuka wakeboardingu v režii profesionálních trenérů z organizace FreestyleZOO.

Na vodě proběhne i takzvaný best trick contest, ve kterém mohou pokročilejší jezdci poměřit síly na předem vybrané překážce a zabojovat o zajímavé ceny od Wakeguru.cz. Dalším závodem bude zábavný “battle” ve dvojicích na stand-up paddleboardech, který zaštítí Paddleboardguru.cz a SharkSUPs.

To ale zdaleka není vše, dít se toho bude hodně i na břehu. Jednou z největších atrakcí dne bude exhibice v u-rampě v režii VSA Xtreme známého českého bmx ridera Jana Valenty, ve které v několika blocích předvede svojí show několik českých skateboardistů a bmx jezdců.

Start akce je naplánován na 10 hodin, kdy se rozjede vodní vlek a celý program. Ten potrvá po celý den až do 20. hodiny večerní, kdy na denní program plynule naváže Jack Daniel’s afterparty přímo na břehu.PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA NEJBLIŽŠÍ DNY

  • Středa prehanky-snih 1°C
  • Čtvrtek snih-dest 4°C
  • Pátek prehanky-snih-dest 3°C
  • Sobota prehanky-snih 1°C
In-počasí

Dnes má svátek Drahoslav

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Márdi z Vypsané Fixy u nás živě ve studiu!

Do studia za námi dorazil Márdi se songem Limity!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Pokáč živě ve studiu Černé Hory!

Do studia za námi dorazil Pokáč, mrkněte na video!

© 2018, RÁDIO ČERNÁ HORA – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑